Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> sağlık >> diyet , fitness >>

Dos ve Running

Dos ve Donts ve Dos ve Do
Running Yapılmayacaklar
Running Don'ts ...... YAVAŞ başlamak.

Yürüyüş ısınmak için iyi bir yoldur. Aynı zamanda egzersiz sonu kaynakları korur ve ısı birikimini azaltır efor seviyesini düşürmek olur.
... Gevşek uyan, açık renkli giysiler giyin.

Gevşek oturan giysi ısı izin kaçmak. Çalışırken pamuk giysiler giymek çalışın. Serin hızlı vücudu Reşo azaltır ve yardımcı cildinize uzak ter bazı fitil olacak birkaç farklı sentetik malzemeler vardır.
... Soğuk su içmek.

Soğuk su hızlı bir koşucu mide bırakır sıvının herhangi bir tür daha. Buna ek olarak, hafif fizyolojik bir soğutma etkisi ve daha büyük bir psikolojik soğutma etkisi yaratır.
... Soğumasını.

hafif koşu Beş ila 10 dakika /yürüyüş yavaş yavaş vücut ısısını düşürmek ve atık ürünleri kaldırmak olacak çalışma kaslar. Ayrıca, germe dinlenmek ve onların hareket aralığını artırmak için kasların yardımcı olarak soğumasını uygun bir yol olabilir.
... ALERT olacak!

Böyle bir Walkman veya taşınabilir CD olarak kulaklık ile hiçbir şey giymeyin oyuncu. Eğer araba duymak mümkün olmayacaktır. Bizim yollarda Survival arabalar tepenin üzerinde ileri veya köşeyi, arkadan geliyor duymak edememek bağlıdır.
... Kafanı yukarı tutmak.

Bu vücudunuzun geri kalanı tutmaya yardımcı olacak hizalama, yaralanmaları önlemeye yardımcı olacaktır. Ayrıca daha hızlı hafifçe (a 10K için yaklaşık 30 saniye) çalışmasına izin verir.
... Kollarınızı izleyebilirsiniz.

hatta deneyimli koşucular arasında büyük bir hata kötü kol formudur. Siz, sizin omuzlarınızı tutmak rahat kollarınızı tutun ve aşırı kol hareketleri önlemek istiyor. Ayrıca, kollarınızı yaklaşık 90 derecelik açılarda olmalıdır. Yumruklarını sıkmak etmeyin
... Kendi ırkını çalıştırmak

iki dakika daha hızlı her zamanki tempoda daha tempoda çalıştırmayın..; kendinize sorun, ama kendinizi overextend yok. Eğer bu insanlar yetişemiyor çünkü cesareti alamadım. Vücudunuzu dinleyin ve sizin için rahat bir tempoda koşmak.
... Yaralanmaların ilgileneceğim.

yaralı iken çalıştırmak için kendinizi basmayın. Bir yaralanma kurtarmak için R.I.C.E. kullanın yöntemi: dinlenme, buz, kompresyon ve yükseklik. Eğer bir yaralanma varsa sadece daha kötü hale getirecek şekilde çalıştırmayın.
... Yerel çalışan gruba katılmak.

Bu yalnız çalışan zevk yoksa yapmak için özellikle yararlıdır şeydir. Eğer iyi bir konuşmanın ortasında olduğunda Bazen çalıştırmakta olduğunuz unutacak. Buna

Page [1] [2] [3]