Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> açık hava etkinlikleri >> yürüyüş kamp >>

Geocaching Works

How Geocaching Geocaching Geocaching İşleri

Var Nasıl Tüketici Rehberi Ürünleri
Giriş Bir Garmin GPSmap 60CSx GPS Navigator
Handheld izniyle Nasıl Çalışır makale tarayın
Jonathan Strickland tarafından
Nasıl Çalışır Hiç bir gizli hazine için ava gitmeyi daydreamed? Bugün, dünya çapında binlerce kişi geocaching yoluyla sadece yapıyoruz. Geocachers ilginç yerleri keşfetmek diğer oyuncular tarafından gizli hazineleri ararlar.

En temel düzeyde, geocaching oyuncuları bir kap veya önbelleği izini GPS alıcıları kullanın bir oyundur. Caches küçük öğelerin herhangi bir sayı içerebilir veya oyuncular bulmak işaretlemek için imzalamak için sadece bir seyir defteri içerebilir.

en tarihinin bir göz atalım, ne hakkında olduğunu geocaching anlamak için. 2000 yılının baharında, ABD hükümeti Seçici fiyatı, halka açık mevcut GPS sinyallerini aşağılayıcı onun pratiğini üretilmiyor. Okuma kadar 300 olarak ayakları kapalı olabilir - bu girişim kapsamında, GPS doğru pozisyon imkansız belirleyici yapılan ticari alıcıları için sinyaller rasgele hatalar takılı. Programın amaç GPS donanımı ile ABD askeri avantaj vermek oldu. Ancak, ordu onları hassas alanlar üzerinde GPS sinyallerini karıştırmak için izin verecek teknoloji geliştirdi, bu nedenle Seçici Kullanılabilirlik demode oldu. Kapatýl- sonra, çok daha büyük bir hassasiyetle kendi konumunu belirlemek için ticari bir GPS alıcısı ile biri için mümkün oldu. Bu gün, genellikle 6 ila 20 feet aralığında konumunuzu belirleyebilir. GPS Uydu Constellation
izniyle doğruluğu artış geocaching mümkün kılan da budur.

Bir sonraki bölümde, geocaching çılgınlığı başlamadan sorumlu insanlar bakacağız.
Sanatçının konsepti ABD Dışişleri Bakanlığı Savunma
Geocaching Öncüleri

Birçok teknolojiler gibi, GPS alıcıları meraklıları ve erken benimseyenler bir topluluk ilham verdi. GPS alıcısı sahipleri beklenenden çok daha önce (devlet aslen 2006 yılında Seçici fiyatı kapatmak için planlanan vardı) çok daha doğru veri erişimi olurdu heyecan vardı. Bu meraklıları biri Dave Ulmer, bu Oregon uzak bir bölgede bir kap gizleme ve sonra Web üzerindeki bir GPS kullanıcı grubuna konteynerin koordinatlarını göndererek GPS alıcısı doğruluğunu test etmek için eğlenceli olabileceğini düşündüm. O kabın içinde bir seyir defteri, kalem ve birkaç küçük ödüller koyun. Onun yazılan talimat, " dahil, bazı şeyler, bazı şeyler almak ayrılmak ". İki GPS meraklıları (birbirinden bağımsız)