Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> sağlık >> doğal tıp >>

Aromaterapi Göğüs Tıkanıklık Relief

Aromatherapy Göğüs Aromaterapi Göğüs Tıkanıklık Giderici

sinüs ve akciğer tıkanıklık en yaygın nedeni, bir soğuk algınlığı veya grip virüsüdür
Tıkanıklık Rölyef. Ayrıca, soğuk algınlığı ve gripler topuklar üzerinde aşağıdaki ikincil bakteriyel enfeksiyonlar solunum yollarında hassas astar tahriş, özellikle kötü olabilir. Tıkanıklığına yol açar mukus o astar korumak ve enfeksiyon uzak yıkamak için üretilmiştir.

buhar ile birlikte hızlı bir rahatlama, okaliptüs, nane esansiyel yağları kullanılarak ince tıkanıklığı ve bergamot için. Eğer bir buharlı sıcak duş adım ne zaman nefes ne kadar kolay hatırlıyor musun? Buhar uçucu yağlar nüfuz ve soruna neden olan viral veya bakteriyel enfeksiyon silip izin sıkılır bronş pasajlar, açılır.

En iyi esansiyel yağların iki lavanta ve okaliptüs enfeksiyonu ortadan kaldırmak için. Aslında, çalışmalar okaliptüs yağı iki oranında seyreltme havadaki stafilokok bakterileri yüzde 70 öldürür kanıtlamak. Anason, nane, okaliptüs ve belki beynin öksürük refleksini baskılayarak, öksürük azaltır. Tıkanıklık şiddetli ise, aynı zamanda aşağıda belirtilenler gibi, tıkanıklık gevşetin uçucu yağlar kullanın. Selvi bir ısrarla burun akıntısı kurutur.

terapötik buhar oluşturmak ocakta kaynayan suyun bir tavaya uçucu yağ birkaç damla ekleyin. Ayrıca, bir nemlendirici kullanabilirsiniz - bazı aslında esansiyel yağlar için bir bölme sağlar. Ofiste ya da seyahat ve buğulaması pratik ise, yağlar ile kokulu bir doku teneffüs deneyin veya doğal burun inhaler kullanın. Bu doğal gıda ve eczaneler mevcuttur, ya da aşağıdaki kenar çubuğunda tarifi kullanarak kendi yapabilirsiniz. Eğer bir difüzör yok ama hava dezenfekte istiyorsanız, sadece su ve uçucu yağlar birleştirmek ve bir sprey şişesinden çözüm dağıtmak.

buhar melisa (bir merhem uçucu yağlar içeren) ya da masaj yağı Ayrıca tıkanıklık rahatlatmak için göğüs, sırt ve boğaz üzerinde ovuşturdu edilebilir. Onlar deri yoluyla absorbe olarak buhar Balsam göğüs dolaşımını ve sıcaklık artar. Isınma eylemi artacak petrol sürtünme sonra göğüs üzerinde bir pazen kumaş yerleştirmek. Böyle Vicks VapoRub olarak

Ticari ürünler, hala bu tür kekik timol gibi temel yağların türevleri (veya sentetik yağ meslektaşları) kullanın ve petrol merhem baz nane, mentol, ama daha doğal alternatifler doğal gıda deposundan temin edebilirsiniz. Uçucu yağ molekülleri de kolayca

Burada verilen buhar tarifi basit ve etkili okaliptüs, kullandığı
. Melisa gelen solu

Page [1] [2] [3]