Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> açık hava etkinlikleri >> macera spor kulüpleri ve ağlar >>

Nasıl Amerikan Alpine Club makalesine göz atın
İşleri Works

How Amerikan Alpine Club nasıl cross-country kayak yaparken Amerikan Alpine Club Works'ün

Bazı cesur ruhlar bir adrenalin olsun Nasıl Amerikan Alpine Club İşleri Giriş beyaz su azgın engebeli arazi veya kayık bisiklet. Ve güvenli bir şekilde geri aşağı tırmanmaya - Sonra falls, çığ, gizli kar mağaraları, irtifa hastalığı, sadece bir dağın tepesinde durmak mümkün, aşırı soğuk ve sayısız diğer sorunlar doğa sunabilir riske maceraperest bu özel cins var hikayeyi anlatacak

bilgi, eğitim, ilham ve destek sağlayan macera sporları ağlarına katılabilir geleneksel Alp dağcılık sevenler -. ve bu deneyimlerin hikayeleri takas için bir forum. Dünyanın ilk böyle dağcılık kulübü, Alpine Club, Şimdi dünyanın [kaynak: Alpine Club] etrafında benzer gruplarla bağlantıları vardır 1857 yılında Büyük Britanya'da start aldı.

önde gelen dağcılar bir grup ve Amerika Birleşik Devletleri'nde korumacılar 1902 [: Amerikan Alpine Club kaynağında] Amerikan Alpine Club kurdu. Bu kurucularından en katlı biri Charles Edward Fay, Massachusetts Tufts Üniversitesi başarılı bir dilbilimci ve profesör oldu. Boş zamanlarında, o tırmanmaya ve tırmanma hakkında yazmak için sevdi. [Kaynak: Tufts University]

100'den fazla yıl sonra, Amerika Alpine Club (AAC) Golden karargahı ile gelişen bir kar amacı gütmeyen bir organizasyondur, Colo., ve ülke çapında üyeleri.

AAC pazarlama müdürü David Maren onun grup dağcı hizmet veren sadece bir örgüt daha fazla olduğunu ısrar ediyor. O &O dedi, quot; yaklaşık 9.000 dağcı bir topluluk ".

" üyelerimizin olmadan, hiçbir kulüp, " vardır;

AAC hedefleri şunlardır: Maren [Maren kaynağı]: kaydetti.. Tırmanmaya yerler olacak, böylece tüm dünyada dağlar korunması


 • İlham Amerikalılar tırmanmaya ve gerekli bilgi ve becerileri onlara sunmak için.
 • nereye giderlerse gitsinler Amerikan dağcılar için bir savunucusu ve kaynak olmak.
 • tırmanma ve sporda yeni başarılara tarihini belgelenmesi.
  Bu amaçlar için

  Amerikan Alpine Club kitap, dergi ve çeşitli raporlar yayınlamaktadır. Bir yıllık rapor, " Kuzey Amerika Dağcılık Kazaları, " ne yanlış gitti tartışma ile, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da kazaları tırmanma bir toparlama.

  kulüp seferleri tırmanma yol açmaz, ama bunu yapmak isteyenler gerekli destek ve eğitim çok sağlamaktadır. Ayrıca etkinlikler organize ve üyeleri bilgi alışverişi yapabilirsiniz bir blog sağlar.

  Page [1] [2] [3]