Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> oto >> motosiklet >> motosiklet modelleri >> Harley Davidson >> 1950'ler >>

1954 Harley

1954 Harley-Davidson FL Hydra-Glide makale 1954 tarayın
Harley-Davidson FL Hydra-Glide Harley-Davidson şirketi özel bir baskı ile 50. yılını kutladı

1954 Harley-Davidson FL Hydra-Glide
Yıldönümü Sarı ön çamurluk ve yeni bir trompet tarzı boynuz özel bir madalyonu özellikli 1954 Harley-Davidson FL Hydra-Glide motosiklet.

1953 yılında Hint ölümü ile Harley-Davidson 1954 model yılı girdi hayatta kalan tek Amerikalı motosiklet üreticisi olarak. Özellikle İngiltere - - o Harley Milwaukee memleketi kutlama için bir neden gibi görünüyor olsa da, hakikat gölet genelinde bisiklet beri Harley kaderi, şüphe de içinde idi. Hintli hiç olmadığı kadar tehdit olmaya başladığı

Ne Harley-Davidson o yıl kutlamak yaptım 50. yıldönümüydü. Bu (şirket, 1903 yılında kurulmuş olan) bir yıl önce gerçekleşecek bir gizem, ancak tüm 1954 modeller vesilesiyle anmak için ön çamurluklar özel madalyonlar giydi niye.

Yıldönümü Sarı Harley ve polis departmanları - - hala elle vardiya ile tek sipariş

Birçok tercih gelenekçiler olsa bu makalede resimde FL Hydra-Glide -Davidson, 1952 yılında tanıtılan el kavrama /ayak kaydırma düzenlemesi spor. Bisiklet viteste şanzıman ve debriyaj ile karşı serbest sayesinde çalışan sol olabilir eski kurulum nedeniyle " sallanan " debriyaj pedalı.

hatıra ön çamurluk rozeti, 1954 Harley-Davidson FL Hydra-Glide motosiklet yeni bir trompet tarzı boynuzu gösterildi 50. yıldönümü ek olarak.

resim konusu İsteğe bağlı renk uyumlu el sapları ile donatılmış ve pedal-start tekme. (Tank ve farklı renklerde çamurluklar ile) İki tonlu boya da isteğe bağlı oldu.

1954 Harley-Davidson FL Hydra-Glide modelleri 1954 Toplam satışlarda satılan tüm Harleys neredeyse yarısı aşağı vardı sorumluydu bir önceki yılın ve ithalat mücadele Sportster tanıtıldı 1957 yılına kadar ribaund olmaz.

Daha fazla 1954 Harley-Davidson FL Hydra-Glide resimlerini görmek için bir sonraki sayfaya gidin. Daha fazla bilgi için
Büyük motosiklet makaleler ve resimler, check out:

 • Klasik motosikletleri
 • Nasıl Motosikletler çalışmak
 • Harley-Davidson motosikletleri
  1954 Harley-Davidson FL Hydra-Glide Resimler renk uyumlu el sapları ve tekme-start pedalı olarak

  1954 Harley-Davidson FL Hydra-Glide motosiklet sunulan seçenekleri
  . Resimdeki örnek, farklı renklerde tankı ve siperler verilen iki ton boya ile sipariş değildi FL adlı "
  ;. Panhead " V-twin motor

  Page [1] [2]