Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> bilim >> askeri >> dalları >>

Donanma çalışmak makalesine göz atın
Work

How Donanma Donanma çalışmak

Şu anda ABD askerleri vardır herhangi bir yerde, bulacaksınız Nasıl Donanma çalışmak Tanıtım SEALs ya olduklarını Nasıl şimdi ilk orada ya da vardı. Navy SEAL ekipleri çevrede çabuk ve çıkıyorum ve görünmeden, istihbarat toplama, hedefleri yok, ve diğer şeylerin yanı sıra kurtarır, performans etrafında döner oynadıkları rol.

ABD Özel Harekat böyle Navy SEALs, Army Rangers, Yeşil Bereliler olarak ordunun her şubeden elit komando kuvvetleri içerir Kuvvetler, ve diğerleri son on yıl içinde birçok ABD askeri başarılara kritik hale gelmiştir. Askeri Her şube herhangi bir durumda faaliyet ve işi yapmak için ne gerekiyorsa görevi gerçekleştirebilirsiniz kendi özel eğitimli ekipler vardır.

Ne bir SAT komandosu olmak sürer? Hatta SEAL eğitmenleri tüm yol yapacak kim tahmin edemezsiniz. Eğitmenler gelecek SEALs gördüğünüz ortak özellik gerçekten tanımlanamaz, onlar sadece " diyoruz; ateş gut. &Quot; Ya da var ya da yoktur.

Bu makalede, Donanma işletmek ve ne yaptıklarını, onu alır inanılmaz belirlenmesi bir SEAL olmak için nasıl göreceksiniz, ihtiyaç duydukları yaygın olarak çeşitli beceriler, ve ekipman türlerini misyonları kullanın. Navy SEALs Hakkında Dünyanın

SEAL kısaltma faaliyet gösterdikleri unsurları tanımlayan Deniz, Hava ve Kara, anlamına gelir. Genellikle bir veya iki erkeğe, ama bazen onlar durumun her türü altında ve herhangi bir ortamda belirli görevleri gerçekleştirmek için eğitilmiştir 16'ya kadar oluşan bir müfreze içinde - SEALs küçük birimler halinde çalışırlar. Onların eğitimi, aşırı sıcak ve soğuk havalarda, çölde, ormanda yer alır ve kentsel alanlarda.

SEAL misyonları detaylı planlama ve hassas yürütme gerektirir. SEALs beş ana kategoriye ayrılır misyonları gerçekleştirmek için eğitilmiştir:

  • Gayri Nizami Harp (UW) - savaşta gerilla savaşı taktikleri kullanma. Alışılmışın dışında " gerilla savaşı genellikle " kullanarak çalışır küçük mobil muharebe grupları tarafından karakterize edilir; vurmak ve koşmak ", sapmalar yaratarak, düşman malzemeleri tahrip küçük düşman birimleri pusu, yıkım ve diğer " gibi savaş yöntemleri; operasyonların çeşitleri
  • Dış İç Savunma (FID) -. ilişkiler kurmak amacıyla yabancı uyruklu verilen eğitim. Çöl Fırtınası Operasyonu'nda, Donanma Irak işgalindeki Kuwait City içinde yerel direniş kişilerle gizli bir toplantı kurmak amacıyla denizcilik sızma teknikleri 13 Kuveytli operatörler eğitilmiş