Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> Ev &Bahçe >> Gayrimenkul >> bir ev satan >>

Nasıl birisi emlakçı olunur?

How birisi emlakçı olunur? Birisi bir emlakçı olmak nasıldır makale Gözat misiniz? Birisi bir emlakçı olmak nasıldır?

Bir kaç yıldır, bir emlakçı olmak için iyi bir fikir gibi görünmüyordu. Yıl 2004 2007 tarihleri ​​arasında doruğa patlayan ABD konut piyasası kolay evler sahipleri tarafından doğrudan satılacak için yaptım. Konut balonu patladı Ancak, bu değişti. Bu noktada, evlerini satmak isteyen birçok kişi lisanslı emlak ofislerinin yardım istedi.

Eğer devletin ihtiyaçlarını araştırma gerekecek ABD'de bir emlakçı olmak. Genel olarak, devletler size gayrimenkul temelleri bir ders almak gerektirir. [: İşgücü İstatistikleri Bürosu kaynağı] gayrimenkul kursları, teknik okullar, üniversiteler veya akredite kolejlerde öğretilmektedir. Eğer gayrimenkul okulu tamamladıktan sonra, sizi ve devlet gayrimenkul yasaları federal emlak yasaları ve genel standartları ve uygulamaları kapsayan bir sınavı geçmek gerekecek. Lisanslı emlakçı yıllık aidat ödemek için gerekli ve lisans periyodik yenilenmesi ihtiyacı vardır [kaynak: Bureau of Labor Statistics]. İçinde yaşadığımız devlet bağlı olarak, aynı zamanda lisansınızı yenilemeniz için bazı dersleri almak zorunda kalabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri'nde, bir kaç milyon lisanslı emlak acenteleri vardır. Bu lisanslı emlakçılar yaklaşık yarısı [: Emlak Komisyoncuları Ulusal Birliği kaynağı] Emlakçılar vardır. Ayrıca, tüm Emlakçılar gayrimenkul ajanlardır. Lisanslı emlakçı konut veya ticari mülkiyet alım ve satım kolaylaştırmak için yetkilidir. Bir Emlakçı, diğer taraftan, özellikle Emlakçılar üyesinin Ulusal Derneği kişidir. Emlakçi " Aslında, " Bu dernek tarafından markalı oldu bir kelimedir. Emlak komisyoncuları, gayrimenkul danışmanları, mülkiyet yöneticileri ve ev değerleme tüm NAR üye olarak Emlakçılar olabilirBaşlat Video Emlak Artıları
.: Bu Kâr Hakkında Herşey var