Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> Ev &Bahçe >> ev dekoru >> mevsimlik dekor >>

Nasıl proximity

How yakınlık tipi Noel ışık test cihazları yakınlık tipi Noel ışık test çalışması nasıl makaleye göz atın misiniz? Çalışacak yapmalıyım? ? Yakınlık tipi Noel ışık test çalışması yapmak nasıl giriş

ipliklerini ampul hatası çok hassas neden Christmas Lights çalışmak, o zaman anlıyorum nasıl yazı okudum. Iplikçik ampullerin gevşek ise, tüm şerit ışık olmaz -. Nedenini öğrenmek için makaleyi okuyun bir duvar prizine bir yılbaşı ışık test noktası varsa
, o çıkış olup olmadığını tespit edebilir Geçerli 50 (Avrupa standardı) veya 60 (ABD standardı) saniyede salınımların de alternatif olduğunu, ev gücü durumunda gücünü.
© 2007 HowStuffWorks

vardır. Bu salınımlar oldukça güçlü tel yakın bir alanı kurdu. Ampul test bu alanı alır ve basit bir amplifikatör bunu güçlendirir. Büyütülmüş sinyal tester LED ya da değil ışık yeterli ya güçlüdür. Çok tel yakın sadece güçlü elektromanyetik alan LED yanacaktır böylece büyütme düzeyi ayarlanır. Elektromanyetik radyasyon diğer tüm kaynakları LED ışık için yeterince güçlü değildir.

Bu test de, başka şeyler için kullanışlıdır. Örneğin, herhangi bir prize test işaret edebilir ve çıkış gücüne sahip olup olmadığını size söyleyecektir. Bir dizi ya da 3 veya 4 inç (yaklaşık 8 cm) vardır, bu yüzden bazen teller de duvarlardan çalışan nerede olduğunu bulmak için test kullanabilirsiniz.

Daha fazla Noel ilgili makaleler için, bir sonraki ziyaret sayfa.
Ho, Ho, Ho

Nasıl Noel Works'ün

Nasıl Santa Sleigh Works'ün

Neden Rudolph burnu kırmızı?

Noel Kanal