Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> cilt bakımı >> cilt güzelliği >>

Nasıl Karboksiterapi Works

Carboxytherapy Bakış makale Karboksiterapi Bakış Karboksiterapi Bakış İnsanlar

izleri, selülit ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak istiyorum ama ameliyat veya risk istenmeyen yan etkileri var istemiyorsanız, Eğer karboxiterapi daha az bilinen bir tedavi düşünebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, karboksiterapi sadece cildin yüzeyinin altında karbondioksit gazı enjekte içerir. Bu dolaşım-start atlama ve cilt [kaynak: McDonald] görünümünü artırabilir, kolajen üretimini artırmak için tasarlanmıştır.

az oksijen hücrelere alır demektir kan dolaşımını azaltır Yaşlanma. Sonuç olarak, yeni hücreler yaratma süreci durur bile yavaşlatır veya. Tahminen kan akımı ve hücre büyümesi [: McDonald kaynağında] artışa neden daha fazla oksijene ihtiyaç duyar mümin cilt hileler altında vücudu karbondioksit gazı enjekte edilmesi. .

deri içine karbondioksit gazı enjekte süreci ile yapılır çünkü: Karboksiterapi aynı zamanda cilt dokusu hissi üst katman yapmak ve sıkı [Kozmetik Medikal kaynak] bakabilirsiniz, hangi yağ hücrelerini yok inanılmaktadır Bir küçük iğne prosedür cerrahi olmayan olarak kabul edilir. Eğer hasar onarım ameliyatı fikri ya da yaşlı derinin düşkün değilseniz, karboxiterapi bu yönü sizin için cazip olabilir.

tedavi sunuyoruz olanlar hastaların çoğunluğu etkin kullanılabileceğini söylüyorlar seans bir dizi boyunca çatlakları, selülit, koyu göz altı halkalarını ve izleri kaldırmak. Bu yüz, göz kapakları, boyun, kollar, karın, bacaklar ve kalçalarda [: Zdinak kaynak] dahil olmak üzere vücudun birçok yerinde, tedavi etmek için de kullanılabilir. Karboksiterapi dünyada kaplıca ve kozmetik cerrahi merkezlerinde mevcuttur.

Bu tedavi Karboksiterapi
evi.
Etkinliği ne kadar etkili öğrenmek için okuyun

diğer birçok sağlık ve güzellik bakımları gibi , karboxiterapi etkinliği hakkında farklı görüşler var. İnsanlar yıllardır karbon dioksit ile kaynak suyu yıkanan sağlığa faydalarını tanıyan ve bazı damar hastalıkları, yüksek tansiyon ve kalp hastalığı tedavisinde etkili olduğu düşünülmektedir. Bazı bilimsel çalışmalar karbondioksit insan vücudu üzerinde pozitif bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Örneğin, bir çalışma gibi deniz suyu [kaynak: Ito] batırılmıştır vücudun alanlarda kan akımını iyileştirdiğini gördük.

Ancak, bazı uzmanlar yeterli bilimsel kanıt karboksiterapi etkinliğini kanıtlamak için var sorgulamaktır selülit veya skar dokusunun tedavisinde. Karboksiterapi uygulayıcıları tedavi a

Page [1] [2] [3]