Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> eğlence >> spor >> futbol >> nfl >> antrenörler >>

Bill Walsh

Bill Walsh

Bill Walsh ustaca lideri makale Bill Walsh Bill Walsh tarayın
. Onun San Francisco yarısı Riding Pontiac, Michigan Silverdome ve Super Bowl XVI kadro 49ers, trafik bumper-to-bumper, binlerce girdiği kadar soğuk, buzlu koşullar oldu.

Algılama gemide olanların artan gerginlikler Coach Walsh konuşmaya karar verdi. " Beyler, " diye başladı, " İyi ve kötü haberlerim var. Kötü haber oyun bize olmadan başlamış olmasıdır. İyi haber Önümüzde 3-0 olman. &Quot; Kahkaha patlak verdi.

gerilim kıran bayat şaka ya da riskli bir oyun çağrısı, Walsh (1931 doğumlu) o tanımak ve ekibinin ihtiyaçlarına tepki işini biliyordu ile Be.

49ers (1979-1988) ile 10 sezondur, o da bunu yaptılar. Bu süreç içinde, 1978 yılında NFL en kötü ve sadece üç mevsim bir Super Bowl şampiyonu dönüştü.

Walsh altında, 49ers başarı düzeyini elde daha önce ulaşmış asla olduğunu bir ekip aldı (Ocak 1982, 1985, ve 1989 yılında), üç Süper Kaseler kazanan ve altı NFC Batı başlıkları yakalayan.

Walsh yetenekli oyuncuların dikkatli seçimi ile yaptığı kazanan ekipler kurdu. Koç 49ers olarak onun ilk taslakta geleceğin yıldızlarını Joe Montana ve Dwight Clark seçilmiş.

O Ronnie Lott ve Eric Wright 1981 yılında eklenen, 1983 yılında Roger Craig eklendi ve 1985 yılında Jerry Rice seçmek için yukarı işlem gördü.

kendisi kibirlenerek veya ekibi geliştirmek için çalışıyoruz durdurmak izin vermedi asla. Sonuç olarak, sadece yedi oyuncu 49ers 'üç Süper Kaseler zaferler her çıktı.

Walsh'un 102-63-1 rekor bir 49ers antrenör şimdiye kadar iyi olur. Çoğu onun en iyi koçluk performansı iki hafta içinde dönem yaralanmaları saldırgan çizgisine beş olmak üzere suç yedi değişiklik yapmak için onu zorladı 1987 yılında geldi katılıyorum.

Yaralanmalar da defans hattında değişiklik gerektirdiği ve linebacking kolordu. Yine, Şöhret teknik direktör Hall üst üste beşinci yıl için oyun Sonrası için ekibi ilerlemek başardı

bkz futbol greats hakkında daha fazla bilgi için:.

  • Büyük Futbol Oyuncular
    li> Büyük Defansif Futbol Oyuncular <
    >
  • Büyük Taarruz Futbolcular> Büyük Futbol Antrenör