Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> hayvanlar >> vahşi hayvanlar >> amfibi >>

Toad

Toad makalesine Toad

Toad, küçük, kuyruksuz amfibiyene için Toad giriş tarayın
. Bilimsel, toads ve kurbağalar arasında hiçbir ayrım yoktur. Her iki sınıf Amphibia aynı sırayla aittir ve anurans denir. Popüler kullanım, zoologlar anurans, Bufonidae sadece bir aileyi tanımlamak için dönem gerçek kurbağalarınız kullanmak Ancak,.
Karakurbağalar kurbağaların daha kısa arka bacakları ve yerine sıçrama hop.

Gerçek kurbağalarınız boyunca bulunan Dünya, kutup bölgeleri hariç, Avustralya ve komşu adaları ve Madagaskar. Onlar kurbağalar daha kısa arka bacakları ve yerine sıçrama hop. Genellikle, kendi cilt kurbağaların daha pürüzlü olduğunu. Karakurbağalar yaklaşık 3/4 'den fazla 9 inç (23 cm) bir inçin (2 cm) uzunluğunda değişir.

Kurbağa cilt Toad düşmanlarının çoğu zehirli olan bir sıvı salgılar içinde bezler. İnsanlar genellikle kurbağalarınız ele etkilenen, ancak mukoza zarlarında tahriş bazı türlerin salgılanmasını bulmak değildir. Karakurbağaları siğillere neden inanç hiçbir temeli yoktur. Çin'de, kurbağa derileri kalp hastalıklarının tedavisinde yüzyıllardır kullanılmıştır. Modern zamanlarda, çeşitli ilaçlar kurbağa cilt salgılanması izole edilmiştir. Bu ilaçların, bufotenine biri digitalis benzer kalp üzerinde uyarıcı etkisi.
Toad cilt kurbağaların daha pürüzlü olduğunu vardır.

diğer kişilerce kurbağalarınız üreme alışkanlıkları ve yaşam döngüsü neredeyse özdeş anurans. Havuzları oluşturmak için yeterli yağış olduğu kadar (kuru bölgelerde yaşayan S Karakurbağalar cins yoktur. Bu havuzlar metamorphose ve karada yaşayabilir, ya da tadpoles larvalara kadar kalması için yeterli büyüklükte olmalıdır. Havuzları çok yakında kadar kuru olursa, tadpoles kurbağalarınız Bazı tür binlerce kitleler, tek başına diğerleri kendi yumurtalarını. ölmektedir.

Tadpoles yosun ve diğer su bitki örtüsü ile beslenirler. Yetişkin kurbağaların böcekler, örümcekler ve solucanları yemek. Toad uzun dil gibi kurbağa kıyafetleri, onun ağzının önüne doğru bağlanır ve avını yakalamak için hızla dışarı fırladı edilir. av bütün yutulur. Toads geceleri çoğunlukla yem ve gündüzleri yuvalarda veya nemli, gölgeli noktalar kalır. Kuru bölgeler, kurbağaların ise yuvalarda kalmak veya yağmur Birleşik Devletler
bir Toads
. düştüğünde dönemlerde çıkan, yılın en sıcak parçası sırasında toprağa gömmek kendilerini

​​United gerçek kurbağalarınız yaklaşık 15 türü bulunmaktadır Devletler, cinsine ait tüm Bufo. Bazıları da Kanada ve Meksika'da bul

Page [1] [2] [3]