Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> cilt bakımı >> cilt bilgisi >> 

İpuçları: Sağlık İpuçları
Skin Artırmak İçin 5 Takviyeler: 5 Takviyeler Cilt Health

 
Quick İpuçları Artırmak İçin Cilt Sağlığı
Artırmak İçin 5 Takviyeler

insan vücudundaki en büyük organı olarak, cilt çok yapar. En önemlisi de içinde ne korurken dışarı mikrop ve enkaz tutarak, bir engel var. Cildimiz bizim için bakım çok çalışıyor, neden bunun için bakım için elimizden geleni yapacağız değil

vitamin ve mineraller açısından zengin gıdaların bir diyet bu hedefe doğru uzun bir yol gidiyor? - Ve beş takviyeleri Bizim liste korumak ve cildinizin sağlığını geliştirmek için harika bir başlangıç ​​vardır

A vitamini: •. Bizim listesinde ilk A vitamini, yumurta, tahıllar, karaciğer ve süt gibi gıdaların çeşitli bulunan ortak bir vitamindir . Bu kendini tamir cildin yardımcı kalmayıp A vitamini, aynı zamanda ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Buna ek olarak, bu akne ve kronik kuru cilt azaltmak yardımcı olabilir. Birçok kişi kendi gündelik diyetinde yeterince vitamin A olsun, ama bir vitamin alarak belirli diyet kısıtlamaları olanlar için bir ek yardımcı olabilir. Tüm takviyeleri gelince, zaten gıda kaynaklarından alma ne olabilir dikkate alınarak, günlük önerilen miktarı dikkate emin olun. Yetişkinler için, 700 kadın vitamin A'nın mikrogram ve erkekler için 900 var. Çocuklar için, günlük ödenekleri yaşa bağlı olarak 300 ile 600 mikrogram dan [kaynak: WebMD] değişmektedir.

C vitamini: • Sonraki kadar C vitamini, cildin kendini tamir yardımcı olan bir başka vitamindir. Aynı zamanda cilt üzerinde güneş hasarı etkilerini azaltır. C vitamini, birçok meyve ve sebze, özellikle narenciye, elma, domates, çilek, brokoli ve tatlı patates bulunur. Ek C vitamini ile diyet ilave ilgilenenler için, önerilen günlük ödenek yaş ve cinsiyet [: WebMD kaynak] bağlı 40and 90 miligram arasında bir gün. Ayrıca, C vitamini kolajen vücudun üretiminde önemli bir rol, cilt hücreleri kendi firması şeklini [kaynak: Bouchez] tutmanıza yardımcı olan bir protein oynar.

E vitamini: • E vitamini yardımcı rolleri çeşitli hizmet vermektedir cilt, kırışıklık mücadele ve pürüzsüz bir cilt tutmak için güneş hasarı azaltıcı dan. Genellikle özellikli madde olarak losyon ve diğer ürünlerde buldu. Yine, insanların çoğu düzenli diyet yeterli E vitamini tüketmek, ama sözlü takviyeleri almak yeterli olmayabilir olanlar için kullanılabilir. E vitamini bazı ilaçlar [kaynak: WebMD] ile olumsuz etkileşimleri olabilir Ancak, her ilave ile olduğu gibi, öncelikle doktorunuza danışın.

Balık yağı: • çok kullanıma sahip başka popül

Page          [1] [2]