Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> cinsel sağlık >> cinsel işlev bozukluğu >> 

Impotence

 
Impotence makalesine İktidarsızlık İktidarsızlık

İktidarsızlık elde etmek veya ilişki sırasında penetrasyon için yeterli sertlik ve ereksiyon korumak için bir adamın yetersizlik olduğunu.

Sağlık profesyonelleri tercih süreli ereksiyon engellenmesi veya erektil disfonksiyon tarayın
vadeli iktidarsızlık nedeniyle süpürme olumsuz çağrışım erkekler üzerine vadeli iktidarsızlık projeleri

Erektil zorluklar ikiye ayrılabilir:. Birincil ve ikincil. Ilişki için yeterli ereksiyon olmadı bir adam birincil erektil disfonksiyon muzdarip.

ilişki sırasında, normal ereksiyon bazı geçmişi vardır, ancak ereksiyon almak veya korumak için kalıcı yetersizlik geliştirdi bir adam, ikincil ereksiyon var disfonksiyon. İkincil erektil disfonksiyon daha sık görülür ve tedavi birincil erektil disfonksiyon durumlarında daha başarılı olduğunu.

ereksiyon elde etmek için bir erkeğin yeteneği otomatik bir süreç, insanın bilinçli kontrolü altında olmayan bir refleks (yani O sadece & quot can; o & quot olacak ya da & quot;) olur; o & quot olun. İktidarsızlık bir adam penis içine akmasını ve engorge, bu firma yapıyor ve dik olmalıdır kan alma ya da ereksiyon muhafaza zorluk varsa, adam heyecanlı ve uyarılmış hissedebilirsiniz olsa bile, bunu başaramazsa.
Nedenler Are Birden

erektil zorluk nedenleri, fiziksel, psikolojik veya her ikisinin bir kombinasyonu olabilir. Yaşımız ilerledikçe vücudumuz giderek yavaşlaması ve yaşlı erkek uzun sürer (ve daha doğrudan penis uyarılması gerektiren) bir genç erkeklerden daha dik olması için normaldir.

her yaşta erkekler tek karşılaşabilirsiniz biraz zaman ya da başka erektil yetmezliği örnekleri. Kötü sağlık, stres, anksiyete, yorgunluk, bazı ilaçlar veya alkol tüketimi, tüm bir arada erektil zorluk sorumlu olabilir. Sürekli veya uzun bir süre için meydana gelmedikçe

Erektil disfonksiyon ciddi bir sorun olarak kabul edilmemelidir Zaman, bireye ya da ilişkinin önemli bir strese neden.

Eğer ilk erkek cinsel sorunlar konusunda uzmanlaşmış bir ürolog hizmetleri danışmalısınız işleyen erektil kaygıları yaşıyorsanız.

takiben Doktorunuz ereksiyon zorlukları etkileyen hangi faktörler belirler ve nitelikli cinsel terapiste havale dahil tedavi alternatiflerini, önerebilirsiniz bu istişare.

Copyright 2002 Sinclair Intimacy Enstitüsü