Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> gebelik ebeveynlik >> bebek sağlığı >> 

Nasıl Bebekler için Bebekler Works

 
Healthcare için Sağlık Bebekler Bebek Sağlık Genel Bakış makalesine Sağlık tarayın
, doktor ziyaretleri sık yaşamın /ThinkstockDuring ilk yıl iStockphoto
.

yaklaşık yapacağız en önemli kararlardan biri Bebeğinizin sağlığı onun doktoru seçmektir. Eğer konuşmak ve sizin sorularınızı cevaplamak için istekli olduğunu birisiyle - Size rahat hissettiğiniz bir doktor bulmak önemlidir. Tüm bunlardan sonra, sık sık yardım için bu doktora dönecek ve bebeğinizin sağlıklı olsa bile size düzenli ziyaretler yaparak olacak. İlerleyen sayfalarda farklı doktorlar bebeğinizin bakımı nasıl, ve ne kadar sizin için doğru olanı seçmek için kim öğreneceksiniz.

 • bebek bakımında uzmanlaşmış doktorların iki ana türü vardır Bebek Sağlık Sağlayıcıları: pediatrist ve aile hekimleri. Aralarında seçmenin yanı sıra, aynı zamanda çocuğunuzun sağlık bakımı için farklı ayarlar arasından seçim olacak. Bu iki tip birbirlerinden ve diğer sağlık profesyonellerinin farklı öğrenin.
 • Bir doktor yerleşmek önce bir Bebek Sağlık Sağlayıcı Seçimi, sen o programınıza üzerinde çalışabilirsiniz eğer, onun tarzı hakkında bilmek isteyeceğiniz ve kim yedeği olarak hizmet veriyorsa doktor 'can t, diğer şeyler arasında, ulaşılabilir. Bu sayfa bebeğiniz için potansiyel doktorlar ile görüşmelerde sormak için size çok iyi soru verir. bez çocuk bezi iyi
  çocuk doktoru
 • ile konuşmak için daha fazla
 • Top 10 İpuçları öğrenin mısınız?
 • arttırmak için 5 Yolları Bebeğin Motor Becerileri
 • Doğru kişiyi seçtikten sonra, o sık sık bebeğinizi görmek isteyecektir İyi Bebek Bakımı. Yaşamın ilk birkaç yıl boyunca, düzenli kontrolleri için bile ziyaretleri sık görülmektedir. Doktor normal gelişimi için bebeğinizin gözleri, kulakları, burnu, hayati organları, kollar ve bacaklar, ve diğer şeyler kontrol etmek isteyeceklerdir. Bu sayfada, size doktoru görmeyi bekleyebilirsiniz ne sıklıkta öğreneceksiniz, ve bu ziyaretlerde de ne bekleyebileceğinizi.
  Bu bilgiler bilgilendirme amaçlıdır yalnızca olduğunu. BT tıbbi tavsiyelerde bulunmak AMACI DEĞİLDİR. Ne Tüketici Rehberi (R) Editörler., Yazar ne de yayıncı bu bilgilere yer alan bilgileri okuyarak veya aşağıdaki kaynaklanan ilaç herhangi bir tedavi, prosedür, egzersiz, diyet modifikasyonu, eylem veya uygulamadan herhangi olası sonuçları için sorumluluk almak . Bu bilgilerin yayımlanması tıp pratiği teşkil etmez ve bu bilgilerin hekim ya da diğer sağlık kuruluşu tavsiyesi yerine geçmez. Tedavinin herhangi bir

  Page          [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]