Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> teknoloji >> bilgisayar >> bilgisayar programı >>

Ücretsiz kayıt temizleyiciler vardır

Are orada ücretsiz kayıt defteri temizleme free kayıt defteri temizleme vardır

Kısa cevap quot &;?? Evet " - Bedava (ayrıca " denir; ücretsiz ") yazılımın çeşitli kayıt defteri temizleyici seçenekleri oldukça iyidir. Siz de ticari programları bulabilirsiniz, ama muhtemelen neye ihtiyacınız olduğunu daha sağlam. Her şeyi bunun için gereken olmadığını bulmak olabileceği gibi, kesinlikle, ilk ücretsiz seçenekler göz atın.

İlk önemli nokta ücretsiz kayıt temizleyici seçenekleri hakkında akılda tutulması gereken, ücretsiz gelmiyor ki müşteri destek aynı düzeyde, herhangi bir zamanda hiç değilse, yazılım için beklediğiniz o aslında satın aldınız. Eğer freeware yerden sitesi UpdateStar yazarı ya da geliştirici ürün güncellemeleri ne sıklıkta size söyleyecektir. Size ilk indirme ile olsun ve belirli freeware kullanan yardımcı olmak için vardır hangi kullanıcı forumları türlü öğreneceksiniz destek malzemeleri çeşitlerini göreceksiniz. Ayrıca, çeşitli freeware kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Neyse, yorum değil, sadece sıradan kullanıcı, ama gerçek teknoloji meraklılarının vardır, hem de. Için bir online arama yaparsanız " ücretsiz " ve " registry temizleyici, " muhtemelen incelemek daha fazla seçenek bulabilirsiniz. Son olarak, ücretsiz bir Genel Kamu Lisansı (GNU) ile sağlar emin olun, böylece size ücretsiz kullanabilirsiniz biliyorum. Senin çeşitli kayıt temizleme seçeneklerini karşılaştırarak

bakıyoruz emin olun İşletim sisteminiz için özel olarak tasarlanmış programlar. Kayıt defteri temizleyici tüm amacı işletim sistemi tarafından oluşturulan kayıt defteri dosyasını temizlemek için olduğundan, uyumluluk her zamankinden daha önemlidir. Tüm ücretsiz aynı yelpazesi sunacak olarak da, mevcut farklı özellikleri hakkında bilgi. Örneğin, bazı temizlik programları diğerlerinden daha kayıt defteri dosyası içine derin kazmak. Ayrıca, bazı programlar sadece kayıt defterinde daha fazla temizlemek; Örneğin, onlar geçici dosyaları, çift dosyaları ve diğer gereksiz dosyaları görünebilir. Bazıları da bu tür bir disk temizleme, start-up yöneticisi ve süreç yöneticisi olarak ek seçenekler sunabilir.