Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> para >> kişisel finans >> vergiler >>

Ben önceki yıllarda için vergi dosyası nasıl makaleye göz atın misiniz? Önceki yıllar için vergi dosya mı

How nasıl? Önceki yıl vergi dosyası mı? Nasıl önceki yıllara ait vergi dosyası mı?

Lindsay Lohan ve Lionel Richie. Roberta Flack ve Sally Kellerman. Tüm ünlüler. Tüm vergiler geri borçlu. 2012 yılında USA Today ünlüler hükümete geri vergi 50.000 $ veya daha fazla borçlu olan öğrendim. Kimin yumuşak bir ses ona çok satan pop yıldızı yapılan Richie, 1.100.000 $ borçlu. Anda, o iyi yapmak için söz verdi. Lohan 230.904 $ borçlu ve şarkıcı Roberta Flack federal vergi rehin olarak 156.824 $ vardı. O kağıt [kaynak: Cauchon] göre, bir ödeme düzenlemesi müzakere sona erdi.

nokta herkesin bir B-liste aktris, bir pop ikonu, ya da sadece olsanız, vergi ödemek olmasıdır Düzenli olmayan ünlü. Eğer herhangi bir fiili para almadım sırf Ve bir yıl gelir vergisi beyannamesi değil bir bahane değildir. Gelir ücretsiz barınma, maaş, ödül, ödül, kumar kazanç ve burs olarak değil, sadece ücret, ipuçları ve maaşları, aynı zamanda bu tür şeyler oluşur. [Kaynakları: IRS] geçmiş iadesi yaparken

geçmek zorunda Normalde cari vergi iadesi için olduğu gibi aynı süreci. Eksik vergi yıllardır tüm W-2s veya 1099s gerekir. Bu belgelerden herhangi birinin eksik ediyorsanız, IRS kopyalarını talep edebilirsiniz. Ayrıca söz konusu yıl için talep olabilecek kesintiler için tüm makbuzları ve diğer kayıtları ihtiyacımız var. [Kaynakları: IRS]
size tüm belgelere sahip olduktan sonra

, özgün formları için kullanarak sırt vergi dosya var Her bir vergi yılı. Sen IRS web sitesinden olanlar koparmak, ya da çeşitli vergi hazırlama yazılımı şirketlerinden olabilir. Daha sonra sadece normalde yaptığınız gibi formlar ve ödemeler gönderebilirsiniz.

Her yıl beyannamesi senin yararına bu. Bir kere, sizin para iadesi ya da zamanında dosya ihmal durumunda vergi kredisi talep hakkınızı kaybedebilirsiniz. Sen geç beyannamelerini üç yıl var. Eğer dosya yoksa, sen mortgage kredileri, öğrenci kredileri veya iş kredi almak veya mevcut kredilerin yeniden finanse etmek mümkün olmayabilir. Bankalar size para [kaynakları: IRS] vermeden önce her yıl ne yapmak görmek istiyorum.

tam olarak vergi ödemiyor musun? Problem değil. Sen bir taksit anlaşması talep edebilirsiniz.