Bilgi Keşfi
/ Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> Ev &Bahçe >> ev geliştirme >> ev DIY >> ev tamir >>

Nasıl Dış Fransız Kapılar Dış Fransız Doors

Fransız kapılar genellikle açık güverte veya veranda bağlanmak Tamir Nasıl
onarmak Dış Fransız Doors

How Onarım. Fransız kapılar aslında onları sabit cam ahşap paneller yapılmıştır. Ahşap çerçeveli kare veya dikdörtgen şekiller halinde camı böler. Kapı Bölgenin en kadeh tarafından işgal edilmiştir. Bol güneş ışığı izin verirken Fransız kapılar yükleme evin güzelliğini artırır. İşte Fransız kapılar onarmak için nasıl.
 • kapı çerçevesi kapı tutan vidaları kontrol edin. Onlar gevşek iseniz, vidayı çıkarın ve daha uzun vida ile değiştirin. Çıkarın ve bir kerede vidaları birini değiştirmem. Kapı şimdi düzgün kapanırsa, bitirdiniz. Değilse, okumaya devam edin.
 • kapı menteşesi konumunu değiştirin. Tamamen kapağı çıkarın ve menteşeyi çıkarın. Bir çekiç ve keski ile kapı kasasına yeni bir nokta kesin. Bu menteşe için yeni bir yer, ve orijinal konumuna oldukça yakın olmalıdır. Yeni delikler gidecek doorframe üzerinde lekeler işaretleyin. Yeni delikler delin. Şimdi, menteşe gidin ve yeni delik olacak kapıya nokta işaretleyin. Kapıya menteşeleri takın. Yeniden takmadan önce daha uzun vida kullanarak çerçeveye kapı.

  ahşap nemden şişti çünkü Genellikle kapı sopa. Bu durumda,

  1. İşaretle kapı kapı çerçevesine taşıyorsa nokta.
  2. . Doorframe genişletmek için aşağıdaki adımları izleyin menteşelerinden kapağını çıkarın.
  3. Bir zımpara ve zımpara ile işaretli alana aşağı Kum. Yapışmasını tutmak için kapının emin kum aşağı yeterince olun. Eğer yeteri kadar zımparalanmış düşündüğümüz zaman, kapıyı yeniden asmak. Hala sopa, işlemi yineleyin
  4. vernik ile kumlu alanda Boya

   [kaynakları: CALDWELLS, Ev Binası].. Başlatın
   video Gimme Shelter: Ahşap Siding Onarım