Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> teknoloji >> elektronik >> oyunlar dişli >> 

Nasıl Wii U Works

 
How Wii U Works'ün
Giriş Nasıl Wii U İşleri

18 Kasım 2012 tarihinde, Nintendo bıraktıktan sonra gün ilk HD ABD'de konsolu, neredeyse altı yıl piyasaya Nintendo Wii. Wii yerine Xbox 360 ve PlayStation 3 gibi HD grafik odaklanma, Wii yerine Wii Remote, bir hareket algılama değnek gibi denetleyiciye video oyunları, teşekkür etkileşim için yeni yollar vaat 2006 yılında herkesi şaşırttı. Sallanmak & quot; geleneksel kontrolörleri Wii hareket ve & quot eleştirdi tercih Bazı oyuncular; kontrolleri ve eski güce donanım Nintendo'nun kullanılması. Ama Wii sattı, ve satılan ve sonuçta dünya çapında yaklaşık 100 milyon konsolları satan Wii Sports ve Wii Fit gibi oyunlar, sayesinde sattı

Ve altı yıl sonra, Nintendo yepyeni bir konsol ile takip. Wii Daha önce Wii gibi U., Wii U oyun sürüden ayırmak için yeni bir özellik ya da hile odaklanır. Konsolun birincil denetleyici Gamepad denir ve gömülü bir dokunmatik ekran ve hareket sensörleri ile geleneksel kontrolleri (analog çubukları, yüz düğmeleri ve tetikleyiciler) birleştirir. Gamepad bir tablet /kontrolör melez benzer ve onun onboard dokunmatik ekran, bazı yeni özellikler sunuyor.

konsol oyunları her iki ekranlarında içeriği görüntülemek için izin Gamepad video akışları. Bazı oyunlar bile bir film ya da TV programı için ücretsiz büyük televizyon ekranı bırakarak, Gamepad münhasıran çalınabilir.

Wii U diğer video oyun konsolları birçok, sunmuyoruz benzersiz bir özelliği tanıttı iken yolları diğer HD oyun konsolları Nintendo oynarken catch-up gösterir. Zelda ve Çağrı gibi büyük bütçeli franchise seviyorum oyuncular: Online Oyunlar, daha güçlü bir indirme mağaza, sosyal ağ ve medya merkezi işlevselliği Wii U. için tüm büyük özellikleri her zamankinden daha fazla, Nintendo, iki farklı kitlelere yakalamak için umut Görev ve Wii Sports ve Wii Fit ile oyun tanıtıldı Wii hayranları. Wii U çok Wii oyunları ve Wii donanım ile geriye dönük olarak uyumludur. Aslında, Nintendo'nun Yeni Super Mario Bros U dahil olmak üzere birçok Wii U oyunları, halen kontrol için Wii Remote kullanın.

Wii U yepyeni gamepad, Nintendo'nun yeni eShop, onun oyun bakarak araçları nasıl çalıştığını anlamak Elbette, video oyunları yeni nesil Nintendo TVii denilen oda hakimiyeti yaşayan ve için. Yani sağ dalış edelim.
Wii U konsolu

İlk bakışta, altı yaşındaki Wii için yeni Wii U bir marka karıştırmamak için çok zor olmaz. Nintendo'nun yeni konsolu aynı genel şekil ve Wii büyüklüğü, ama yuvarla

Page          [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]