Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> teknoloji >> elektronik >> kameralar fotoğrafçılık >> fotoğrafçılık ipuçları >> 

5 Çiftler Fotoğrafçılık Ideas

 
5 Çiftler Fotoğrafçılık Fikirler
5 Çiftler Fotoğrafçılık Fikirler

Özel fotoğraf kendiniz için çekimi ve ayarlama bir garip ve acayip ikisi de olabilir ekledi. Bu onların ilişkilerini belgelemek için çiftler için bir zaman onur geleneği, ama nasıl yapılacağı hakkında fikir o sıkıcı gelen yapışkan değişir. Bir mağaza içine yürüme ve hızlı fotoğraf bir zemin ile çekilmiş olan ile mutlu değilseniz, şans daha yaratıcı ama aynı zamanda şık bir şey istiyorum bulunmaktadır.

çekilen resminizi olması olası yolları binlerce varken , takip etmek isteyeceksiniz birkaç temel kural vardır. Öncelikle, sizin ve diğer önemli emin vurdu odağı olduğundan emin olun. Size bir dağın önünde eşinizin bir fotoğraf büyük bir bellek olabilir, ama ikiniz dikkatini uzaklaştırdığına eğer işe yaramaz. Ayrıca seyirci hatırlamak istiyorum - Eğer dedesi fotoğraf gönderiyorsanız eğer aşırı romantik ve kesinlikle düşündüren olmamak istemiyorum. Ve bu fotoğrafı siz ve eşiniz hem de bir temsilidir, unutmayın, bu yüzden birlikte planlamak emin olun.

olursa olsun bunu yapmaya karar nasıl, sizin için takdir edersiniz bir şey yaratmak yapmak isteyeceksiniz yıllar. Bunun için, biz yardımcı olabiliriz; . vesilesiyle işlemek için beş farklı yollar devam 5
: kolayca hızlı bir şekilde yapılabilir bir fotoğraf almak için It Simple

en iyi şekilde tutun ve basit tutmaktır. Sonuçta, o nokta çift, değil çevre göstermek için

& quot;. Temiz arka planlar, temiz kenarları, iyi ışık ve güzel bir an iyi bir resim, & quot formülü vardır; Luceo Images ticari fotoğrafçı Matt Slaby diyor. Bu bir fantezi fotoğrafçı ya da kurulum bir sürü ihtiyaç duymazsınız. Ya bir gereksiz ağaç arka plan ihtiyacınız olmayacak. Sadece kendinizi biraz renkli kağıt veya büyük renkli levha olsun, iyi bir kamera ile bir arkadaş bulmak ve birbirleriyle güzel bir kıyafet giyen yanında durmak. Senin kıyafetleri, arka plan veya gülümsüyor aşırıya kaçmayın. Ne alırsınız size, gerekiyordu tam olarak ne vurgulamaktadır bir resimdir.

basitlik çanta değilse, merak etmeyin. . Biz over-the-top çift
4 için bir fikrim var: Remake veya çiftlerin fotoğrafları genelde anlamına gelmez düz atış ile ilişkili Çünkü Fantasy

onlar olmak zorunda. Eğer bir şey biraz daha deneysel ruh konum ve yatırım için zaman ve para varsa, daha iyi ilgi örnekliyor bir fotoğraf sahne deneyebilirsiniz.

ne fark etmez sen ' içine re: Video oyunları, ortaçağ sanatı, kovboylar, film veya herhangi

Page          [1] [2] [3]