Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> teknoloji >> bilgisayar >> internet >> Sosyal ağ bilgisi >> 

Nasıl Haber Grupları Work

 
How haber grupları İşbaşında
Giriş
Nasıl Çalışır Çevrimiçi Haber Grupları için

yutturmaca ve Internet bugün alır dikkat çoğu e-ticaret ve iş hakkında olsa da, çoğumuz kullanmak iki ana nedeni vardır o: iletişim ve bilgi. Biz e-posta ve anlık ileti göndermek ve iş bilgileri bulmak ya da oynatmak için World Wide Web üzerinden arama yapmak için internette güveniyor.

bilgi ve iletişim hem de bir kaynak haber grupları olduğunu. Bir haber belirli bir konu hakkında sürekli bir kamu tartışma. Siz yüzlerce ya da hatta binlerce kişi arasında büyük bir konuşmanın parçası haline herhangi bir zamanda bir haber grubunu katılabilirsiniz.

Haber Grupları Duke Üniversitesi öğrencilerinin bir çift birkaç bilgisayar bağladım zaman That geri 1979 yılında Kuzey Carolina'da kökenli Birlikte diğer UNIX kullanıcıları ile bilgi alışverişi başlatmak için. Sadece Chapel Hill Kuzey Carolina Üniversitesi'nde yolda, bir başka öğrencinin bilgi dağıtmak için kullanılan olabilir yazılımı yazıyordu. Sonunda, bu üç öğrenci işleri, haber grupları ilk kalesi haline Usenet nitelendirdi.

HowStuffWorks bu sayısında, haber gruplarına ve elektronik iletişimin diğer türleri arasındaki farkı öğreneceksiniz. Ayrıca haber grupları nerede nasıl abone onları bulmak için, nasıl çalıştığını öğreneceksiniz. E-mail ile birlikte

Yourselves arasında
konuşun
, haber grupları internette en eski iletişim yöntemlerinden biridir. Ama Web üzerinde iletişim kurmak için birçok yolu vardır. Muhtemelen sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, birden fazla yöntemini kullanın. Farklı yöntemlerle bir göz atalım ve bunları kullanmak ne zaman:

E-posta - Internet üzerinden iletişim Bugüne kadar en popüler araçlar, e-posta size başka bir kişiye doğrudan bir mesaj göndermek için izin verir ya da insan grubudur. Mesajlar uzun kısa değişebilir ve tırnak veya ekli dosyaları içerebilir. E-posta Nasıl Çalışır makalesinde e-posta hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  • anında cevap gerekmez
  • Tek bir kişi ya da kişilerin belirli bir grup ile iletişim
    Sen iletmek istediğiniz kiminle bilmek
  • bir dosya eklemek veya kapsamlı bilgi vermek gerekir

    Sohbet -.. Sohbet gerçekleşir iki veya daha fazla kişi arasında bir konuşma olduğunu Bir sohbet odası. Sohbet odası yazılım & quot herkes tarafından görülen mesajlar yazmanız bir grup insan sağlar;. Odaya & quot; Sohbet odaları America Online hizmet ve Web si

    Page          [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]