Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> teknoloji >> bilgisayar >> internet >> internet temelleri >> 

Ayrıca AIM Posta adlandırılan AOL Mail'in

AOL Mail, AOL Mail
Works

 
How AOL Mail İşleri, America Online, uzun (Internet standartlarına göre) tarihin yeni bir gelişmedir nasıl. AOL, all-in-one yazılım paketi, her zaman e-posta hizmeti sunulan, ancak sadece ödeyen müşterilerine sadece kendi tescilli aracılığıyla olmuştur. Ancak, 2005 yılının baharında, AOL AOL Mail olarak bilinen ilk serbest Webmail hizmeti başlattı.

özel bir yazılım gerektirmez, çünkü AOL Mail AOL geleneksel e-posta programı farklıdır ve için var herkese ücretsiz değil, sadece AOL aboneleri. AOL Mail, diğer Web-posta programları gibi, böyle vesaire Internet Explorer, Firefox, Safari gibi standart web tarayıcılarını kullanarak Internet üzerinden çalışır. AOL Mail kullanıcıları sadece, mail.aol.com gidin kendi oturum açma bilgilerini girin ve e-posta göndermeye başlayabilirsiniz.

Hala all-in-one Internet yazılım AOL en indirebilir ve kullanabilirsiniz yerleşik e-posta Program (son AOL Masaüstü denilen ve ücretsiz olan). Bu makalenin amaçları için, AOL Mail Web mail sürümüne odaklanmak için gidiyoruz.

AOL Web portalına abone tabanlı hizmetten hamlesinin bir parçası olarak AOL Posta başlattı. 2005 yılına, Yahoo, MSN ve Google zaten ziyaretçilerin haber ve erişim Web tabanlı e-posta, IM ve takvim programlarına [Kaynak: eWeek.com] yetişmek nerede kendilerini serbest Web portalları kurmuştu.

AOL Web portal yarışta rekabet için, ante kadar gerekli, bu yüzden zaman, ücretsiz depolama 2GB sayıda AIM Posta yayınladı. AOL şimdi tüm AOL Mail hesapları ile sınırsız depolama alanı sunuyor.

Bu HowStuffWorks yazıda, AOL Mail tam olarak nasıl çalıştığını açıklamak için gidiyoruz hizmetin temel ve gelişmiş özellikleri bir hesap kurma dan. En başlayalım. AOL Mail veya AIM Posta
?
Ýlgili

​​Bir AOL Mail hesabı ile başlamak için

mail.aol.com gidin ve diyor & quot butonuna tıklayın; BEDAVA AOL posta alın. & quot; Hesabınız için ve şifrenizi: Daha sonra bir e-posta adresi (youraddress@aol.com örnek) seçmek için istenir. Zaten bir AIM ekran adını varsa, AIM Posta'da oturum için mevcut ekran adınızı ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Otomatik olarak ekran adına göre bir AIM Posta adresi verilecektir. (Örnek: yourscreenname@aim.com) ilk AOL Mail giriş yaptığınızda

ekranın ana parçası kaydırma ile alınır AOL News başlıkları. Gerçek bir e-posta tüm fonksiyonları ekranın sol tarafında yer almaktadır.

İşte, ilk olmanın Gelen Kutusu simgeleri ve klasörlerin listesini göreceksiniz. Alınan e-postaların tüm depoland

Page          [1] [2] [3] [4]