Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> bilim >> hayat bilimi >> Hücresel mikroskobik biyoloji >> 

Eğer bir virüs varken neden böyle grip gibi vücut ısısı artışı nedir? Eğer bir virüs varsa

 
Why bir virüs gibi olduğunda sizin vücut ısısı doğuncaya Neden makale tarayın misiniz? Böyle grip gibi vücut ısısı doğuncaya grip gibi? Eğer bir virüs var bu tür grip gibi vücut ısısı doğuncaya Neden vücut ısısı nedeniyle bir enfeksiyon çıktığında?

, bir ateş denir. Ateş kana akan kimyasallar denilen pirojenlerin kaynaklanır. Pirojenler vücut ısısını düzenleyen sorumlu olan beyinde hipotalamus, onların önünü açmak. Pirojenler hipotalamusta belirli reseptörlere bağlanan, vücut sıcaklığı yükselir.

ortak bir pirojen İnterlökin-1 (IL-1) olarak adlandırılır. Belirli bakteri ve virüs ile temas durumuna geldiği zaman, IL-1 olarak adlandırılan makrofaj beyaz kan hücreleri tarafından üretilir. IL-1 harekete diğer beyaz kan hücreleri sinyal, biri birden çok amaçlı, adı yardımcı T hücreleri bulunmaktadır.

ateş bir amacı öldürmek için yeterli vücudun sıcaklığını yükseltmek için olduğu düşünülmektedir bazı bakteri ve sıcaklık değişikliklerine duyarlı virüsler. Bir ilginç tartışma şu anda, bu nedenle, & quot;? Bir ateş & quot düşürmem gerekir; Aspirin, örneğin, ateş azaltacaktır; ateş, aslında enfeksiyon vücuttan atılmasına yardımcı oluyor ama eğer, o zaman iyi bir fikir olmayabilir düşürücü. Öte yandan, insanlar bazen ateş ölmektedir. Şu anda genel tıbbi konsensüs düşüyor & quot; & quot ateş düşürmek; çit tarafında.

ateş ve ilgili konular hakkında daha fazla bilgi için, bir sonraki sayfaya bakınız.