Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> bilim >> yenilik >> ünlü mucitler >> 

Abraham Lincoln ne icat mı?

 
What Abraham Lincoln Abraham Lincoln icat What did makale tarayın misiniz? Icat mı? Abraham Lincoln ne icat mı?

Peki ABD'nin 16. başkanı olmadan önce, genç Abraham Lincoln mühendislik ve mekanik ilgisi biliniyordu. Iyi Lincoln'ün merakını uygun tarım merkezli bir çocukluk; O, geliştirmek veya emeğin verimliliğini geliştirmek için potansiyele sahip, özellikle bir şey yeni nesneler tasarımı ve icat kültürünü sevdi. Daha sonra yaşam, o bir mucit tamamlanmasından sonra bir süre için yaptığı tasarım münhasır haklara sahip olmalıdır bir inanç dile getirdi. Bu, dedi, onların problemlerine çözüm icat daha fazla kişi ilham verebilir

O halde, uydurma olduğunu Abraham Lincoln ilk oldu bu -. Bir gibi resmi tanınmaya ABD başkanı - ve bugüne kadar sadece tarafından mucit patent verilmesine. Onun Buluş, tekneler sığlık gezinmek yardımcı olmak için tasarlanmış bir cihaz, bir ergenlik sonucuydu Midwest nehirleri boyunca tekne geçirdi.

Bir genç olarak, Lincoln Ohio ve Mississippi nehirleri keşfetmek için onun nehir navigasyon becerileri kullanılır . Genç bir yetişkin olarak, o Mississippi Nehri aşağı New Orleans mal taşıma, çeşitli yük gemilerinin mürettebatı üzerinde çalıştı. Bir sığ üzerinde karaya oturdu sonra tekne hasar gördü zaman O'nun beceri ve sezgi, böyle bir gezi gerekli idi. Lincoln hızlı kargo vardiya suyu boşaltın ve alabora olmadan da tekne taşımak için çaba açtı. Bu deneyim, ve diğerleri, denizcilik ve tekne sektörlerine mevcut teknolojileri ve kaynakları geliştirmeye Lincoln'ün ilgi yol açtı.

yetişkinlik girme, Lincoln siyaset alanında kariyer karar verdi, ama hatta politik deneyim yıl sonra ve başarılar, onun gençlik maceralarını sallamak olamazdı. Hala nehirler, tekneler ve her şeyin mekanik motive, Amerika Birleşik Devletleri su yolları aşağı onun gelecekteki baskınlarınızda kader ispat ederim.

1848 yılında, o zamanki Kongre üyesi Abraham Lincoln bir kum üzerinde karaya oturdu bir riverboat esinlenilmiştir. Geminin altında kendi sığ nokta kaldırarak çıkarmak için bir çaba - Boş yük konteynerleri gibi, yüzer ve ağırlığını desteklemeye olabilir bir şey - geri ayakta almak için bir girişim olarak, kaptan yer temini için ekibini emretti. Hesaplar Lincoln olay bu tekne veya sadece bir tanığın gemiye aslında olsun veya olmasın olarak değişir, ancak tarihçiler Lincoln'un yakın beyin fırtınası için bir katalizör olduğunu kabul edersiniz. O, bu ortak nehir navigasyon senaryoya bir çözüm geliştirme Kongre oturumları ar

Page          [1] [2]