Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> para >> kişisel finans >> vergiler >> 

Nasıl birisi

 
How Birisi bağımlı olarak sizi iddia edebilir? Bağımlı olarak sizi iddia edebilir? Birisi bağımlı olarak sizi iddia edemez nasıl makaleye göz atın misiniz? Nasıl Birisi bağımlı olarak sizi iddia edebilir?

onlar obnoxiously muhtaç arkadaş ya da varsayımsal terk hakkında fretted ortağı olsaydı biz bağımlı olarak birisi iddia edebilirdi eğer bizim vergisi beyannameleri görüneceğini ne kadar farklı? Biz bakım veren ve sürekli güvence aranan davranış kalıpları yapmaya başlamıştı fark Belki biz kendimizi iddia edebilirdi.

Çok kötü bizim için Internal Revenue Service nasıl bir bir çok farklı fikir olduğunu Bir vergisi beyannamesi üzerinde bağımlı olarak nitelemek gerekir. Tahmin edilebileceği gibi, bu duyguları ile daha maliyesi daha ilgilenir. Ve bir bağımlı Amca Sam kendi fatura ödeme ücretsiz demektir çağrıldığını olduğunu sanmıyorum. Göreceğiniz gibi, & quot; bağımlılık & quot; IRS sıkı bir tanımı vardır ve paranızı korunur anlamına gelmez.

Birisi bağımlı olarak sizi iddia edemez iki yolu vardır. Ilk eleme çocuk olmaktır. Sadece 18 yaşın altındaki herhangi bir çocuk olamaz, sakıncası. Sen biyolojik, evlatlık, manevi ya da üvey çocuk ya da bir kardeş veya filer yarı kardeşi olmak zorunda. Bir bağımlı 19 yaşın altında olması veya 24'e kadar bir tam zamanlı öğrenci iseniz. Sen yıl filer yarısı ile yaşamak zorunda, ve kimse onun bağımlı olarak sizi iddia edemez. Ayrıca en az yarısını mali destek için filer bağlı olmalıdır.

filer bir akrabası olarak bağımlı olarak işler biraz yanıltıcıdır vardır hak çalışıyorsanız. Siz brüt gelirin fazla 3950 $ bir yıl yapamazsınız, ve ayrıca yarısından fazlasını finansal destek için filer güvenmek gerekir. Daha da önemlisi, muhtemelen bazı özel gereksinimlerini karşılamak sürece, göreli yıl boyunca birlikte yaşamak zorunda.

Her durumda, size vergi beyanname üzerinde bağımlı aramaya davet ederek bir iyilik kardeşini, komşunuzu ve posta taşıyıcı yapmak için gidiyoruz sanmıyorum. Vergi hukukunda biri sıkı fıkra yalnızca bir beyanname üzerinde bağımlı olarak talep edilebilir söylüyor. Bu boşanmış ebeveynlerin çocuklarının durumunda bile geçerlidir.

Birisi bağımlı olarak sizi iddia sırf sen eğer vergileri dosyayı kendiniz zorunda değilsiniz anlamına gelmez hatırlamak önemlidir para kazanmak. Hatta çocuklar belli bir limitin üzerinde kazanılan ve kazanılmamış gelir için beyannamelerini gerekir. Ve bu iyi bir şey olabilir - Kendinizi geri alma bulmak bile olabilir
Lot Daha Fazl

Page          [1] [2]