Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> para >> kişisel finans >> finansal planlama >> 

Side

 
10 Yolları Side
giriş para kazanmayı para kazanmayı 10 Ways: Side
Para Kazanmak için 10 Ways

kolay para zengin hızlı alma ve yapma fikri Amerikan parçasıdır Rüya. Olanların gecede milyoner biri olma hayallerine zaman geçirdim değil mi? Ama lise iktisat öğretmeni muhtemelen haklıydı: ücretsiz öğle yemeği diye bir şey yoktur. Ara sıra piyango kazanan hariç, gerçek para kazanmak zaman ve çaba gerektirir. Yine de, arkanı bozmadan, gününüzü işten gelir ek ekstra para kazanabilirsiniz meşru yolları vardır.

mehtap yolları için önümüzdeki 10 sayfaları tıklatın ve bazı para ile sonuna kadar bunu göstermek
10:. Reklamlar
ile Otomobiliniz Kapak

yolda sürüş mı ve patates cipsi ya da enerji içeceği için reklamlar sıvalı tarafından aniden bir araba sürücü gördün mü? Belki araba şirketi ile bir çalışana ait sanıyordum. Ancak reklam firmaların sayısı, kendi araba reklamları ile kaplı olması sürücüleri ödemek aslında olacaktır.

Firma bağlı olarak, tanıtım ve bölgenin uzunluğu, $ 400 ve ayda 900 $ arasında ödenebilir hareketli bir billboard olarak hizmet vermektedir. Bazı şirketler bile ücretsiz, sürücü için bir araba sağlayacaktır. [: Autowrapped, Ücretsiz Araç Media kaynak] yapmanız gereken tüm temel demografik bilgileri doldurarak, şirketin web sitesinde kayıt olduğunu. Belirli bir reklamveren onlar belirli demografik hedeflemek istiyorsanız karar verirse, sonra da terfi için seçersiniz. Yıl birkaç ay son Promosyonlar, ek gelir, bir güzel toplamı kadar ekleyebilirsiniz böylece.

Tabii ki, demografi ve bölgeye göre seçilir konum beri, bu, asla kayıt olabilir ki Bir şirket tarafından seçilen, ya da seçilen önce yıl beklemek zorunda olmak. Sponsor sizi seçerse, bağlılık ve çaba miktarı göreceli olarak azdır. Sen sözleşmeyi yerine getirmek için ayda mil belirli sayıda sürücü için gerekli olacak, ve size araba her promosyon başında sarılacak için kenara dört ile sekiz saat ayarlamak gerekir. Reklamlar çıkarıldıktan sonra, araç sürecine zarar görmemesinin edilecektir 9
. Doğrudan Satış Şirketi
için bir Ajan Be eBay olsun zengin çabuk yutturmaca önce, olsun

oldu Avon ve Amway gibi doğrudan satış programlarının zengin çabuk yutturmaca. Ama eBay satış gibi, bir milyoner makyaj satış ve komşuları için temizlik malzemeleri olmak zor. Amway göre, ortalama satış elemanı Amway ürünlerini [: Amway kaynak] satan bir ay 115 $ kazanıyor. Tabii ki, satış başka türlü gibi, sen koymak zaman ve enerji miktarı satışlarını etki

Page          [1] [2] [3] [4] [5] [6]