Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> para >> işler >> İkinci kariyer fikirler >> 

Bir Kariyer Into Your Passion Torna için Career

 
5 İpuçları Into Passion Torna için 5 İpuçları Kariyer
içine Your Passion Torna 5 İpuçları

çok sevdiğim aktivite düşünün. Belki örme veya dikmek için seviyorum. Belki film ya da tiyatro ile saplantı ediyoruz. Şimdi, günlük iş bırakma ve en sevdiğiniz şey çalışmak için para ödendi düşünün. Sıçrama yaparak aslında tam zamanlı konser onların oyunlarını dönüm ancak hakkında birçok fantasize biraz sert olduğunu. Bu araştırma, planlama ve düz eski sıkı çalışma sürüyor.

bağımsız zengin değilseniz, sadece hazırlanıyor olmadan yeni bir kariyer için işinizden ayrılmanız mümkün değil. Eğer tutku sürdürmeye olarak fatura ödeme tutmak gerekiyor ve bu yeni çaba başarılı olmak için gerekli becerilere sahip emin olmak gerekir. Görme serbest meslek ya da hayalinizdeki şirket için çalışan içerir olsun, muhtemelen sadece bir gecede kariyer vardiya olamaz.

bir kariyer değişikliği arıyorsanız veya bir tam zamanlı içine hobi geçiş amaçlayan olsun iş, bu oldukça zor bir görev gibi görünebilir. Bazı planlama ve birkaç hile ile olsa da, sadece ne aşk yapmak için para almak mümkün olabilir
5:. Hatch Plan

herhangi bir büyük yaşam değişikliği gibi bir kariyer geçiş sen ' tutkulu yeniden hakkında bazı iyi, eski moda planlama alır.

Hayalinizdeki iş kendiniz için çalışma gerektirir, bir iş planı ve tasarruf planı, böylece kariyer değişikliği mali felakete değil gerekir. Bu çıkış stratejisini düşünün ve bazı sayılar crunch için zaman ayırın. Ne kadar gelir size vergi, sigorta ve işletme giderleri sonra, geçinebilmek için, net gerekecektir, ve nasıl bu hedeflerine ulaşmak için gidiyorsun? En girişimciler hemen kar açmayın, bu yüzden giderlerin en azından bir yıllık tasarruf için iyi bir fikirdir. O yuva yumurtanın içine dokunun zorunda sonunda bile, size acil bir çıkageldi durumda bu var memnuniyet duyarız.

hayalinizdeki işveren için çalışmak için mi arıyorsunuz? Şirketin kadar okuyun ve sanayi ile tanışın. İstediğiniz iş için ek eğitime ihtiyaç mı? Bazı derslere alın ya da size bu ideal iş almak için gereken becerileri öğrenebilirsiniz staj arayın. Eğer üzerinde göz var, belirli bir açıklık ya da pozisyon yoksa, iş ilanları için şirketin web sitesini sapı. Bu bir kara deliğin içine özgeçmişinizi gönderen bir şirket Web sitesi aracılığıyla uygulamak gibi hissedebilirsiniz, ama bu her zaman böyle değildir
4. Ağ, Network, Ağ

Bu basmakalıp gelebilir, ama belki Birçok sanayi, gerçekten tüm tanıdıklarınızı ilgili. Bu

Page          [1] [2] [3]