Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> Ev & Bahçe >> ev geliştirme >> Ev ipuçları ipuçları >> temizleme organize >> çamaşır >> 

Kapalı Kalıp temizleyin Nasıl Giyim Kapalı Kalıp temizleyin Nasıl makaleyi göz atın
Giyim Kalıp Off Temizlik Clothing

 
How Kapalı Kalıp temizleyin Nasıl Giyim

Evinizde Kalıp bunun söz konusu şey her ev sahibi korkuları olduğunu yüksek toksik siyah kalıp. Eğer kalıp sorun varsa, genellikle su yerde geliyor anlamına gelir, bu yüzden yapmanız gereken ilk şey, bir sızdıran bodrum ya da çatı bir delik olsun, sorunun kaynağına yönelik olduğunu. Eğer sorunun kökünü tespit konum olarak da bu büyümek başarmıştır yüzeylerin herhangi birinin kapalı kalıp almak istiyorum gidiyoruz. Bu muhtemelen ne yazık ki duvarları, mobilya, ve hatta giyim demektir.

giysi onlar depolama tutulan oldum eğer kalıp gösterebilir ana yollarından biri. Eğer bilinmeyen bir nem sorunu nerede Belki evinizin bir odasında kutulara kış kazak koydum. Onlar kalıp elbiselerinin içine kazanılmış sonra tamamen kuru.

olursa olsun nasıl olur, resmen bir için bir şans yaşadım önce ya da belki de yanlışlıkla bir plastik saklama poşetine bazı asılı giysiler sıkıştırılmış ettik sorun. İyi haber mutlaka uzak her şeyi atmak zorunda değiliz olmasıdır. Tekrar giymek güvende yüzden bazı sebat ve hızlı aksiyon ile, kalıp bu giysileri kurtulabilirsiniz video Twins, Twins ve altız başlatın
. Sizin Giyim

Kalıp ile başa çıkmak için Çamaşırhane Madness İpuçları Eğer giysi kalıp keşfetti ettiyseniz, en erken buldum umalım. Er Kalıp ve küf, daha iyi temizleme işlemini başlatabilirsiniz. Uzun kalıp elbiselerinin üzerinde kalır, o kadar zorlaşır kaldırmak ve smellier o olacak. Süreç içinde adım, bir nemli ortamda hemen ve dışarı sıcak güneşin içine (eğer mümkünse) dışına elbiselerini elde etmektir. Giysi dışında pişirme ederken, giyim herhangi tekrarları yok emin olmak için depolanmış bölgeyi temizleyin. Isı giysiler kurumasına ve hepimiz bir yaşam mantar olduğunu biliyorum kalıp, öldürmek için yardımcı olacaktır.
Elbiselerini tamamen kurutulur sonra muhtemelen hala kalıp ve küf lekeli bölgeleri görürsünüz

onlar. Eğer yıkamadan önce elbiselerini ön tedavi etmek bu noktada kullanabileceğiniz bir ürün çeşitliliği vardır. Onlar beyazlar konum ve size giysi kimyasallar ekleyerek korkuyor değilse, o zaman ağartıcı ilave edilebilir. Su ile çamaşır suyu karıştırın ve sırılsıklam oluyor kadar etkilenen bölgelere sprey. Daha yaygın olarak Borax veya diğer sprey leke çıkarıcılar olarak da bilinen sodyum borat, ayrıca ön-tedavisi için de kullanılabilir. Eğer hiç kimyasallara içine değilseniz, o zaman soğuk su ve beyaz sirke bir fincan bir çözüm kıyafet iliklerine deneyin.
Eğer giyim önceden ted

Page          [1] [2]