Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> Ev & Bahçe >> ev geliştirme >> Ev ipuçları ipuçları >> temizleme organize >> banyo temizliği >> 

Banyo için Bathroom

 
5 Kolay Temizleme İpuçları 5 Kolay Temizleme İpuçları
Banyo

banyo temiz ise kimsenin umurunda düşünebilirler için 5 Kolay Temizleme İpuçları; Sonuçta, şirketin sık sık ağırladı olan oturma odası ya da mutfak gibi değil. Ve evet, banyo evin en kişisel yerlerden biridir, ama bu sizin misafirler için çok unwelcoming bakmak zorunda değildir. Bu duş köpüğü veya tuvalet kase içinde yüzük temizlenmesi kolaydır. Yapmanız sonra, evin başka bir odasında gibi gururla banyonuzu görüntüleyebilirsiniz.

Henüz bu sert kimyasallar için sokmayın. Biz zararlı temizleyiciler olmadan işi bazı kolay ipuçları var. Sonuçta, banyo, kişisel yerdir ve mümkün olduğunca sizin dostu olarak tutmak istiyorum. Eğer gözlerin sadece bir lavabo tıkanıklıkları açar uğruna odaya girmek her zaman yanık yapmak toksinler kullanmak zorunda olmamalıdır.

banyonuzu güzel vermek zamanı geldi, çünkü kayış temizlik eldivenleri Yani ovalamak. Öncelikle, biz duş bu sabun köpük mücadele edeceğiz
5:. Bebek Yağı
Battle Sabun Köpük

bebek yağı ile küvet kenarlarındaki toplayan sabun pislik yumuşatır - genel çeşitlilik sadece iyi yapacağız. 4 kısım su içinde 1 kısım bebek yağı karıştırın. Sonra, temiz bir sprey şişesinin içine dökün ve küvet yanlarını sprey bir huni kullanın (ama küvetin altındaki doğrudan sprey çalışın). Sabun köpüğü gevşetin ve daha sonra temiz, nemli bir bez veya sünger kullanarak, uzak silmek için çözüme birkaç dakika verin.

küvetin altındaki kazanılmış ve kaygan yapmış olabilir herhangi bir yağ kaldırmak için beyaz sirkeye batırılmış bir süngerle aşağı silin. Ve, her zaman olduğu gibi, sen girme ve küvet çıkarken dikkatli kullandığınızdan emin olun
4.

küvetten sabun kalıntısı ve kalsiyum lekeleri takılıp-inatla kaldırmak için
çorap ile Sabun Lekeleri Sweep Away , lavabo ve fayans çevreleyen, tartar ve 3-yüzde hidrojen peroksit krem ​​yapılmış bir macun kullanın. Küçük bir kap içinde, koyu bir macun oluşturmak üzere tartar krem ​​haline yeterli hidrojen peroksit karıştırın. Pis yüzeye doğrudan macunu sürün ve macun ile yüzey fırçalayın bir firma kıllı fırça kullanın. Sonra temiz yıkayın ve kurulayın.

bir firma kıllı fırça yoksa, naylon çorap eski bir çift ile doğaçlama. Eğer düşünce varsa bir top içine yuvarlandı veya bir top haline yuvarlandı oldu eski (ama temiz) pamuk çorap üzerine kaymış, bu naylon çorap lavabo ve küvet temizliği için mükemmel non-çizik temizleyicileri olur.
Cola sadece için

oldu tas

Page          [1] [2]