Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> sağlık >> diyet , fitness >> 

Nasıl Obezite Paradox Works

 
How Obezite Paradox Amerikalıların

65 Hakkında yüzde obez veya aşırı kilolu ve Hastalık Kontrol Merkezleri de bir salgın olarak obezite sınıflandırılmış olan ya vardır
Nasıl Çalışır Obezite Paradox Works'ün
Giriş Amerika Birleşik Devletleri. NIDDK /NIH göre, obezite [: NIDDK /NIH kaynak] sağlık yıllık Amerikalılara daha 117.000.000.000 $ maliyeti. Eğer obez iseniz, normal ağırlığının birinden daha erken ölüm 50 ila 100 oranında artış riski var. Obezite, yüksek kan basıncı, kalp hastalığı ve tip-2 diyabet gibi diğer koşullar bir risk faktörüdür. Normal kilolu bireylerin yapmak daha kronik hastalığı olan obez insanların hayatta kalma şansı daha var Ancak son çalışmalar göstermiştir. Bu bulgu obezite paradoksu olarak anılmıştır. Eğer bu ekstra çörek ulaşmak veya bu diyete devam erteleme Ama önce, en obezite inceleyelim.

Obez insanlar aşırı vücut yağ var. Kilolu insanlar aşırı vücut ağırlığı (kilo kemik, yağ ve kas içerir) var. Genellikle, kadınlar erkeklerden daha fazla vücut yağı var. 25'den fazla yüzde vücut yağ ile 30'dan fazla yüzde vücut yağ ile Kadınlar ve erkekler obez olarak düşünülebilir.

gerçeği dayanır, hangi tartım vücut röntgen emme teknikleri ile yağ ve su altı ölçebilirsiniz Bilim adamları yağ dokusu kemik veya kas farklı bir yoğunluğa sahiptir. Ancak bu yöntemler rutin doktor ziyaretleri için pratik değildir. Yani, birinci basamak sağlık hizmeti sağlayıcıları (boy, kilo ve cilt kat kalınlığı gibi) diğer yöntemleri kullanabilirsiniz.

obezite tahmin edilmesi için en popüler ve kullanışlı bir yöntem vücut kitle indeksi (VKİ) 'dir. BMI yüksekliğe ağırlık oranıdır.

BMI = ağırlık (lb) 2 x 703 (İngilizce ölçümler)

BMI = ağırlık (kg) /[yükseklik /[(in) Yükseklik] (Bu formül m)] 2 (metrik ölçümler)

Örneğin, 5-ayak-5-inç, 150 kiloluk kadın, o kilolu olan bu BMI kategorilerine göre 25. Bir BMI olurdu ama değil obez.

 • az 18.5 = zayıf
 • 18,5 24,9 = normal kilolu
 • 25 29.9 kadar = kilolu
 • 30'dan fazla = Obez

  Eğer kilo kategorize için kullanabileceğiniz BMI hesaplamalara dayalı çeşitli çevrimiçi çizelgeleri. olan
  izniyle FDA

  Obezite, tüm ırk ve etnik erkek ve kadınları etkiler arka planlar, ancak kadınların erkeklerden daha obezite daha yüksek bir yüzdesi var. Amerika Birleşik Devletleri'nde, Afrikalı-Amerikalılar Meksikalı-Amerikalılar ve Hispanik olmayan beyazlar tarafından takip obezite yüksek oranda var. Obezite aynı ı

  Page          [1] [2] [3] [4] [5]