Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> sağlık >> diyet , fitness >> 

Dukan Diyeti: Sen Diyet Know

 
Dukan Gerekenler: Sen Dukan Diyeti
Bilinmesi Gerekenler: You

Hızlı ... kilo kaybı sırrı Prens William yeni gelini Kate Middleton ne, yıldız oyun kurucusu Tom
Bilmeniz Gerekenler Brady'nin süpermodel eşi Giselle Bundchen ve Amerikan Idol host ve şarkıcı Jennifer Lopez, hepimizin paylaştığı? ! Voila & quot; cevap Dukan söylemek & quot daha hızlı kilo kaybı vaat 2011 yılının ilkbaharında Amerikan kıyılarına geldi Diyet, olduğu; Ve neredeyse aynı hızla karışık eleştiriler ile bir araya geldi.

diyet Dr Pierre Dukan, ilk on yıl önce daha fazla planı pazarlama başladı eski bir Fransız nörolog almıştır. Bu yangın gibi Avrupa'da yakaladı. Fransız Atkins Diyeti & quot; Amerika Birleşik Devletleri'nde, & quot çağrıldığını; bazı çevrelerde, Dr Robert Atkins 'yüksek proteine ​​1970'lerde popüler, düşük karbonhidrat kilo kaybı planı programı atıfta. Bu programın en büyük ve en tartışmalı, satış noktası olan, hızlı ve önemli kilo kaybı, tanıtır.

Ancak, planın ABD'de ve yurtdışında ve hatta Dukan anavatanında, hem eleştirenler de vardır. Bir MSNBC haberine göre, Gıda, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Fransa'nın Ulusal Ajans potansiyel risk ile 15 diyetler biri olarak Dukan Diyeti listelenir ve İngiliz Diyetisyenler Derneği 2011 [kaynağı: Raymond] beş kötü diyetler arasına adını verdi.

& quot; Bu sadece başka vaatler bir sürü yapar ve referansları bir sürü var ama herhangi bir bilimsel veriye dayanmayan bir karizmatik kişi tarafından icat bu diyetler biri, & quot olduğu; .? Halk Sağlığı ve Amerikan Kalp Derneği Harvard School of Frank Sacks, [kaynak: Sciolino] New York Times'a söyledi It
Nasıl Çalışır

Dukan Diyeti Nasıl Çalışır

Dukan diyet dört ayrı evreye ayrılır. İlk & quot; saldırı & quot; Faz hızlı kilo kaybı tutuşturan bir kısıtlayıcı, protein açısından zengin bir diyet yoluyla diyet atlama başlatmak için tasarlanmıştır. Diyet 70'den fazla düşük yağlı veya yağsız et (örneğin domuz gibi diğerleri, yasaktır) listelerini, yanı sıra tavuk, soya ürünleri, yağsız süt, balık ve yumurta. Bu aşama, genellikle diyet, günde en az bir kiloluk damla bekleyebilirsiniz sırasında iki hafta daha az sürer

& quot sırasında;. Cruise & quot; faz, diyet protein açısından zengin bir menü ile devam eder, ancak yaklaşık 30 sigara nişasta sebze (diğerleri, havuç, mısır, ve hala dışlanan patates gibi) sınırsız, ancak her geçen gün ve iki heaping kaşığı ekleyebilirsiniz yulaf kepeği.

Page          [1] [2] [3] [4]