Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> cinsel sağlık >> doğum kontrolü >> 

Nasıl Vasectomies Work

 
How Vasectomies çalışmak makalesine göz atın
Nasıl Vasectomies çalışmak Tanıtım Vasectomies çalışmak

Belki yükselterek çocuklar yorucu günler ve uykusuz geceler size yıpranmış Nasıl. Ya da, bir tek adam olarak, size hiç çocuk sahibi olmak istiyorum asla fark edebilir. Sen, çevre bilincine sahip bir karar olarak vazektomi görüntülemek erkeklerin büyüyen bir grubun biri olabilir - çocuk doğurmayı reddederek, bazı küresel aşırı nüfus rollerini ortadan kaldırarak, Dünya'nın kaynaklarını korumaya yardımcı oluyoruz inanıyoruz. Olursa olsun sebebi, senin gün boyunca eşiniz hamile alma hakkında endişe vardır kesinlikle olumlu emin olmak istiyorum.

sonuçlar birçok erkek için cazip olsa da, vazektomi ameliyatı kendisi korku provoke edebilir. Genital ağrı, sağlık riskleri ve cinsel işlev bozukluğu ile ilgili Düşünceler bile bu yordamı düşünmek erkeklerin birçoğu endişelenmeyin. Ancak bu korkular bilim tarafından desteklenmektedir? Erkekler hatalı ereksiyon ya da kronik ağrı vazektomi ameliyatı sonrası karşılaşıyor musunuz? Kansere neden olabilir? Ve ne fikrinizi değiştirirseniz ne olur? Senin vazektomi ters olabilir?

Vazektomi erkekler istenmeyen gebeliklerin önemsemeden sağlıklı bir cinsel yaşam zevk verir ve güvenli bir ölçüde etkili bir doğum kontrol yöntemidir. Birçok çiftler faydalarını övgü, ancak vazektomi biraz kalıcı olduğunu ve bir heves geçmesi bir prosedür değildir. Bu makalede, nasıl vazektomi eserleri anlatacağım ve nereden geldiğini ve biz vazektomi yan etkileri, riskleri ve komplikasyonları en son tıbbi araştırmaları özetlemek
Vazektomi:. Tarihi ve Modern Times

kadın ve erkek Sterilizasyon dünya çapında doğum kontrolü en yaygın formudur, Dünya Sağlık Örgütü diyor. 200'den fazla milyon kişi sterilize edilmiş ve her ülkenin hükümeti, farklı gelenek ve standartlara göre ameliyat düzenler. Ameliyat [: CDC kaynak] almaya hak olup olmadığını Bazı ülkelerde, evlilik durumu ve aile büyüklüğü belirler. Vazektomi başladınız Ama nerede?

En tıbbi prosedürler gibi, doktorlar insan üzerinde denemeden önce hayvanlar üzerinde vazektomi ile denedi. Bilinen ilk vazektomi ilk insan vazektomi gerçekleşti nerede emin değiliz 1823 yılında bir köpek üzerinde yapılmış, ya da yaptım, ama erkekler hadım bir tedavi olarak artık gerekli olduğunu fark edince onun itiraz ve cazibe ortaya çıkmış olabilir kim Belirli prostat sorunları için. Vazektomi gelişiyle, bir adam bile bazı sağlık koşulları [. Kaynak: Drake ve ark] ile, o

Page          [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]