Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> hastalık koşulları >> sindirim sağlık >> 

Neden mide böcek kusmak yapabilirim?

 
Why mide böcek kusmak yapabilirim? Mide böcek kusmak yapabilirim Neden
?

İnsan vücudu bakteri ve virüs gibi işgalciler kendini korumak için tasarlanmıştır . Bazen onun defansif eylemler, ancak oldukça tatsız olduğu ortaya açabilirsiniz. Kusma bir örnektir. Sadece o da, travmatik ve rahatsız düpedüz brüt var olduğunu. Ama atma sen kötü bir mide hata olsun, özellikle bir amaca hizmet yok.

nasıl işler kusma ve bazen gerekli olduğunu neden ilk mide ve beyin nasıl iletişim bakmak zorunda hakkında biraz daha anlamak için bir başkasıyla. Sindirim sistemi resmen enterokromaffin hücreleri olarak bilinen, endokrin sensörü hücreleri ile kaplı, ya da bir quot; AK hücreleri. & Quot; Şaşırtıcı bir şekilde, bu hücreler [: Donnerer kaynak] vücudun serotonin civarında yüzde 90 içerirler. AT hücreleri sindirim sisteminde kötü bir şey tespit zaman, örneğin rotavirüs gibi, enterik sinir sistemi (ENS) için kelime yaymak için serotonin gibi kimyasal haberciler kullanmak olduğuna inanılmaktadır. Beyin kablolu ENS, mide-bağırsak yanıtların sorumlu sinir sisteminin bir parçasıdır. Yani bir viral ya da bakteriyel enfeksiyon haber alır kez ENS kusma uyarır.

Daha iyi bu görselleştirmek için, bir yabancının evinize girmesini düşünün. Eğer bu gerçekleşirse, alarm alarm şirketi bir mesaj gönderir. Alarm şirket daha sonra polisi arar. Evinizin dışında izinsiz almak için - Böyle bir sistem tek bir amaç ile tasarlanmıştır. Aynı bir mide hata ile hasta olman senin vücut tarafından oluşturulan uyarılar söylenebilir. EC hücreleri bir mikrobik istila algılar. Daha sonra, alarm şirketi (ENS) bir alarm (serotonin haberciler) göndermek. Polis (kusma) daha sonra saldırgan (virüs) dışarı eskort.

Neyse ki, bu süreç nadiren anında olur. Tipik olarak, ENS ayrıca bulantı, kusma size yolda bilmenizi sağlar o hasta duygu harekete geçirir. Atma eylemi gelince, o mide kasları kontrol ediyor. Kusma sırasında, onlar yerine onları sindirim bağırsak aşamasından devam etmesine izin daha sindirim sistemi yoluyla mide içeriğinin yukarı itmek için çalışıyoruz. Ishal - Gastrointestinal sistem zaten kalın bağırsak bunu yapmış bakteri ve virüsleri atılması için farklı bir yöntemi vardır. Genellikle, bir mide hata kusma yanı sıra bu yanıtı gerektirecek video nedir Stuff başlatın
:.?! Ölüm Cümleler Used to be 4 Hastalıklar