Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> sağlık >> hastalık koşulları >> alerjiler >> açık alerji >> 

Ne ağaç polen alerji bazı belirtileri nelerdir
? Ağaç polen alerji bazı belirtiler

 
What nelerdir? Ağaç polen alerji bazı belirtileri nelerdir?

Bir ağaç polen alerjisi bağışıklık sisteminin eğilimli bir işaretidir hata yapmak. İlk ağaçların polen maruz kaldılar, vücudunuz tehlikeli bir şey tarafından işgal edildiğini düşündüm ve bu nedenle zararlı madde olarak ağaç polen bayraklı. O zamandan beri, vücudunuz ağacı poleni için uyanık olmuştur. Eğer ağaçlar birbirlerine döllenmesi için serbest küçük parçacıklar nefes zaman bağışıklık sisteminin alerjen nötralize etmek immunglobulin E denilen bir antikor gönderir. Bu imha için mast hücreleri alerjenleri teslim olarak, kimyasallar salınır. Bu kimyasalların biri histamin olduğunu ve karşılaştığınız ağaç polen alerji belirtileri çoğu sorumlu.

Genellikle, ağaçlar erken ilkbaharda pollinating başlar. Eğer polen nefes gibi normalde en kısa sürede alerjik belirtiler hissedersiniz veya sizin burun zarlarının toprakları. Bu tür belirtiler burun akıntısı veya tıkanıklığı arasında; sulu ya da gözlerde kaşıntı; hapşırma; öksürük; kaşıntılı burun, boğaz veya ağız çatısı; sinüs basıncı; tat veya koku ve bazen hatta bir azalma duygusu. Bazı insanlar için, ağaç polen alerji çapraz bazı gıdalarda proteinleri ile reaksiyona girer. Vücudunuz alerjisi konum ağaçların polen belirli taze meyve, sebze ya da fındık karıştırır zaman bazen denir olarak oral alerji sendromu veya polen alerji sendromu olur. Bu durumda, bir karıncalanma, kaşıntı ya da o yiyeceklere gibi ağız çevresinde şişlik yaşayacaksınız.

alerji belirtileri normal over-the-counter veya reçeteli ilaçlar ile tedavi edilebilir Ağaç poleni. Antihistaminikler alerji savaşta Histamin vücudunuzun bültenleri engelleyerek birçok belirtileri rahatlatmak. Kortizon spreyler burun gibi dekonjestanlar, burun pasajlar temizlemek. Spreyler de burun şişliği azaltmak için çalışacağız


Başlat video Vücut Invaders
. Allerji ve Toz Akarlar