Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> eğlence >> spor >> golf >> 

İyi Golfers

 
Best Golfçüler beceri andability değil, aynı zamanda sabır terlemek sadece olanlar bir anda her turda biri delik almak için vardır iyi golfçüler
makale En Golfçüler İyi golfçüler tarayın
. Anexample efsanevi Ben Hogan olacaktır.

Hogan, vücudu ravagedhis korkunç bir araba kazasında kaldırıldı 16 ay, 1950 ABD Açık kazanma eşiğindeydi. O oynamak için yedi delikli bythree vuruş açtı. Ancak, onun acı legsthrobbed ve 12. delik onun tee atış sonrasında hala hasarlı, o nearlyfell. Ait En iyi Golfçüler Resim Galerisi

​​

Tiger Woods kazanma Ben Hogan rekorunu Bahisler sahip tek oyuncu bir sezonda üç profesyonel binbaşı. En iyi golfçüler daha fazla resim görmek.

Hoganhobbled Harry Radix, yakın bir arkadaş doğru. & quot; Bana, Harry & quot üzerine asmak edelim; Ben dedi. & quot; Tanrım, ben bitirmek sanmıyorum. & quot;

Hoganlimped önümüzdeki altı deliklerden ve o bir kravat içine fallenback vardı 18 tee tarafından. Her nasılsa, hayatta umutlarını tokeep kahramanca bir yaklaşım çekim görememesi için gerekli ... ve o da bunu yaptılar.

Strokinga 1-demir, Hogan thegreen güvenle yerleşmiş görkemli bir vuruş başlattı. Acı içinde, o bir kravat için iki-putted. Ertesi gün, o 18 delikli Playoff inan galip geldi.

yapılır stufflegends oldu. Aynı zamanda bu sayfalarda bulabilirsiniz storiesyou'll birçok büyüleyeceğini biri hiç bir kulüp aldı 70 greatestgolfers onur bir makale.

Babe Zaharias golf erkek egemen oyunda kadınlar için çığır açtılar. Bu makaledeki bağlantıları sayesinde
ve bir sonraki sayfada size PGA Tour greats üzerinde duruldu hikayeler bulacaksınız , golfdom ve butthe tüm spektrumu kaplıdır: lpga yıldız, yabancı golfçüler, ders tasarımcıları ve sık sık unutulan öncüler. Golf kazmak sowide ve 1840'larda afeatherie topu turşu bile İskoçya'nın Old Tom Morris, bu sayfalarda yer kazanmıştır derin kökleri.

Thesebiographies kariyerlerinin uzunlukları sayesinde ilk yıllarında fromtheir golfçüler hayatını anlatan, her şeyi kapsayan vardır. Oysa theprofiles gerçeklerin ötesine gidin. Biyografiler, golfers'personalities keşfetmek onların büyüleyici kişisel hikayelerini anlatmak ve büyük golf kahramanlarına relivetheir. 70 efsanelerin

Thepersonalities veciz anddemure gelen neşeli konuşkan ve, gam çalıştırın. Golf turnuva öncesinde, vodvil, musluk-dans ve armonika çalmaya Babe Zahariasperformed. WalterHagen olsa da, golf nihai şovmen oldu.

Sobrazen oldu & quot; Sir Walter & quot

Page          [1] [2] [3]