Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> oto >> başlığın altında >> satış sonrası aksesuarlar özelleştirme >> 

Nedir arabanızı düşürmek için doğru yolu? Arabanızı düşürmek için doğru yolu nedir makale tarayın misiniz? Arabanızı düşürmek için doğru yolu

 
What var? Ne araba düşürmek için doğru yolu değil mi?

düşük-to toprak makinenin bakışta yer alan bir gırtlaksı ve iyi bir reaksiyon var. Yabani hayvanlar düşük sapı eğilimindedir ve yere çömeldi. Güç aşağı indikten sonra ve Jets sis sıcak yükselmesi ile birleşmek gibi görünüyor. Lowrider arabalar kaldırımdan bir hairsbreadth aşağı kolaylığı ardından anahtarın hareketiyle yükselmeye ve.

lowriding hatlarının dışında birçok kültür haline üzerinde haçlar geleneği ve birçok sürücü bir araçla düşüktür Oluyor almak da düşmesi. Ama bu kadar çok yöntemleri ile aslında doğru yolu bir araba, düşürmek için?

teknoloji yakalanmış önce araç sahipleri sadece kendi arabaları vücudu düşürmek için süspansiyon bobinleri kesti. Onlar da makaslanmış gibi kozmetik değişiklikler yapmak ve rooflines reset, göz dramatize çamurluklar ve araba etek düştü olabilir. Bu vücut çalışma değişikliklerin birçoğu devam ederken, onlar gerçekten araba kendisi sadece görünümünü düşürmek yok. Serin ve düşük Looking kadar bazı gitmek istediğiniz gibi olabilir, ama nasıl otomobilin performansını etkiler?

taşıma, hız ve kontrol, ancak düzgün yapılmazsa artırabilir düşük duruş için bir araba değiştirme yok. Doğru indirilir bir arabanın içinde sadece tek bir sürücü performans farkı anlatmak için genellikle yeterlidir. Öte yandan, kozmetik bir araba düşürülmesi, genellikle kaba bir yolculuk anlamına daha sürükle oluşturur ve araba için daha fazla iş ekler. Ama binmek üzerinde estetiği değer çünkü umursamıyorum araç sahipleri vardır.

Arabanızı düşürücü düşünüyorsanız, yani kendinize sormanız gereken ilk soru motivasyon iyi görünüyor ya da daha iyi olup olmadığıdır binmek (veya her ikisi). Cevabınızı bilmek sizin nihai hedefi bağlı doğru düşürmek için nasıl anlamaya yardımcı olacaktır.

sonraki bazı özellikleri ile cevap dışarı rulo edelim.
-Do it yourself ya da yanlısı bir işe? İyi tasarlanmış otomobil üreticisinden geldiğinde

, bu uyacak şekilde tasarlanmış parçalar ile dışarı gidiyor. Otomobil üreticileri tasarım ve mühendislik bir kusur potansiyel hatırlıyor, kaza ve üreticisi için bile iflas yol açabilecek bir güvenlik sorunu olduğunu bilen üretiyoruz. En çok araç çok iyi düşünülmüş ve yıllardır kamu bellekte yaşamak değil olanlar vardır. Bir süspansiyon bileşeni bir meşale alarak ya da demir testeresi önce akılda tutulması bu kötü bir araba düşürmek için çok almaz, çünkü belki caydırıcı ve aynı zamanda bir motivasyon olduğunu. Bazı h

Page          [1] [2] [3]