Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> açık hava etkinlikleri >> tırmanma >> 

Ağaç Works

 
How Ağacı Tırmanma Ağaç Tree Climbing
Nasıl Çalışır Works Giriş Tırmanma Nasıl makale tarayın
Nasıl Çalışır

Kediler, sincap ve çocuklar tüm azılı ağaç dağcılar, ama çocuklara gelince, dürtü için odunsu zirveleri karıştırmak büyüdükçe ölmek eğilimindedir. Ama eğlence (veya teknik) ağaç tırmanışı olarak bilinen büyüyen bir eğilim olduğunu değişiyor. Ağaç Uzmanları açık meraklıları kendi çocukluk köklerine dönmek (veya tersi sanki,), bu gün saçaklar çok daha fazla şirket kurma görmek ve dünya umurunda uzak düşmek olmasına yardımcı olur heyecan verici bir aktivite keyfini çıkarın.
< onlar çok altında günlük yaşamın zorlu çekme kaldırıldı orman çatı en oyalanmak p> Birçok kişi sakin bir anlamda duygu rapor ve deneyim onlara canlılık ve canlandırdı bırakır. Ağaç tırmanma da iyi bir egzersizdir ve temel dişli bir kez, o spor salonuna giderek daha çok ucuz. Olmasa da her ağaç, birçok aktivite için mükemmel, dağcılık için idealdir.
Biz eğlenceli içine atlamak önce

Ancak, halkı ağaçlara tırmanmaya profesyonel nedenlerle bazı konuşalım. Ağaç Uzmanları veya ağaç bakım uzmanları, ağaç güvenliği konularında ve tabii danışmanlık gibi genel ağaç sağlığı nezaret, budama ve ölü dalları kaldırarak, hastalık ve böcek istilasına teşhis, ağaç dikimleri denetlemek olarak ağaç ile ilgili görevlerin geniş bir yelpazede gerçekleştirmek Bazı büyük Arbor Day şenlikleri planlama.

ağaçları kadar nokta olabilecek diğer profesyoneller belirli ekosistemleri ya da yaban hayatı ve bitki ve hayvan popülasyonlarını Sayım işlemleri botanik eksperleri okuyan yarar güç hatlarından uzak dalları temizleyerek işçileri, bilimsel araştırmacılar bulunmaktadır. Tabii ki zaman zaman avcı, çevre aktivisti veya doğa fotoğrafçısı, aynı zamanda çok ağaç tepelerinden kurcalama bulunabilir. Ama çaylak ağacı meraklıları biraz eğlence ağaç tırmanışı sığdırmak için bir bahane gerekmez, kendi güdüleri dışarıda biraz zaman harcamak ve doğaya daha yakın hissetmek isteyen kadar basit olabilir.

Önümüzdeki birkaç sayfalarda içinde biz 'Uygun eğitim, temel dişli ve güvenliği için en iyi bahisler de dahil olmak üzere eğlence ağaç tırmanışı çeşitli yönlerini kapsayacak ll Vahşi vs video Man başlatın
:. Ağaç Eğitim

Öğrenme güvenli bir şekilde tırmanmaya Tırmanışı Ağacı Ağaç çok daha fazla yer, sadece Üstüne kapış onlar kilo tutunabileceği gibi görünüyor bazı sağlam görünümlü dalları casusluk fazladır. Ya çok kötü - - aksi halde bazı kötü çürükler olabilir, size e

Page          [1] [2] [3] [4] [5] [6]