Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> varış yeri >> hayvanat bahçesi ve akvaryum >> 

Aile Tatil: Bronx Zoo

 
Family Tatil: Bronx Zoo Aile Tatil: Bronx Hayvanat makalesine Aile Tatil tarayın
Bronx Hayvanat Bahçesi

Bu dünyaca ünlü kentsel hayvanat bahçesinde imza sergi onun nefes kesen 6,5 dönümlük Kongo Gorilla Forest olduğunu Bir sis ve yemyeşil bir peyzaj bir isyan ile yağmur ormanları tamamen yeniden yarattı. Onun yol boyunca menderes gibi, siyah-beyaz ve-colobus maymunlar geçmek ve okapis, kırmızı nehir domuz ve mandrills görmek için düşmüş ağaç ile yürümek gerekir. Sonra goriller hakkında kısa bir film için büyük bir ağaç gövdesine kafa. Film biter ve ekran yukarı gittiğinde, sen goril yaşam ortasında bir cam içine gözlem odasında kendinizi bulmak.

Çocuk Hayvanat Bahçesi çocukların hayvanın bakış açısıyla hayatı deneyimi sağlar. Onlar, bir tilki kulak yoluyla sesleri dinlemek, bir çayırköpeği tünelden sürünerek bir örümcek ağı tırmanmaya ve lemur sağ yanındaki kapı ile göz göze olmak için ağaca shimmy olabilir.

Yeni bir Bug Carousel, Çocukların parlak yeşil mantis, bir bal arısının, bir uğur böceği, ya da siyah böceği üzerinde bir spin alabilir, popüler Butterfly Garden yanında oturur. Üç kez kaplan alanı zookeepers bir gün onlar uyarılır ve eğlenin hayvanları tutmak nasıl ziyaretçiler göstermek için perde arkasında faaliyetleri ön ve orta getirmek. Kışın, böyle özgün bir on dokuzuncu yüzyıldan kalma bir binada Sürüngenler Dünya gibi kapalı sergiler, onlar tur sırasında misafirler kızarmış ekmek kalmak için izin.
Bronx Hayvanat Bahçesi