Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> varış yeri >> gezi Rehberi >> 

Ben havayollarından mil satın almak ve satmak miyim?

 
Can Ben havayolu mili satın almak ve satmak? Ben alabilir miyim makale tarayın ve havayollarından mil satmak misiniz? Ben havayolu mili satın almak ve satmak miyim?

Sık pilotunu mil gerçek ve güçlü bir emtia. Sadece onlar ücretsiz ya da indirimli uçuşlar için itfa edilebilir, ama onlar da otel, araç kiralama acenteleri ve hatta bazı mağazalar ve restoranlar da kullanılabilir. Dünya çapında, gezginler bilet satın alma ve ortaklık kredi kartı programlar aracılığıyla [kaynak: Phipps] tahminen yaklaşık 650 milyar sık ​​pilotunu mil her yıl kazanmak.

Ama bu 650 milyar senin kesir yeterli değil ne olur? Ne havayolu Avustralya'ya ücretsiz bilet için 25.000 mil gerektirir ve sadece 24.000 varsa? Endişelenme dostum! Kabaca 28 sent bir mil için havayolu şirketinden sık pilotunu mil satın almak çok kolay ve yasal. American Airlines 27,50 $ gibi az 1.000 mil ve 1.000 $ için birçok 40000 olarak mil [: American Airlines kaynak] satıyor. Delta [Kaynak: Delta] 2.000 mil minimum ve aynı yıl içinde aynı kullanıcıya 60,000 mil maksimum satacak.

Ve ne ters probleminiz varsa? Eğer kullanmak asla uçanlar binlerce mil üzerinde ne oturuyorsun olur? Büyük havayolu Tüm arkadaşlarınız ve aileniz için sık pilotunu mil vermek veya aynı havayolu ile başka bir hesap sahibine mil aktarmak için izin verir. Bazı havayolları bile transferler için bir ödül olarak prim mil atmak.

Peki sadece para için havayolu mil ticaret istiyorsanız? Yasal - Yapamazsın. Tüm büyük uçanlar üyelik anlaşmalarının ince baskı gibi işlemleri yasaklayan bir hüküm bulunmaktadır. Bu alıcılar ile mil sahipleri bağlayan mil-için-nakit yeraltı çalışan birçok online broker vardır dedi. Nasıl çalışır İşte:

  1. Kilometre sahipleri belli bir sık ​​uçan yolcu programı ile taşımak ve kaç mil hakkında bilgi göndermek ne kadar para onlar mil başına (genellikle kuruş 1 ila 2) istiyorum
    < li> Bilet alıcıların seyahat isteklerini girmek ve onlar.
  2. komisyoncu bir alıcı bulursa, o daha sonra alıcının bir bilet satın satıcıya alıcının bilgilerini, gönderir arıyoruz kaç mil aile & quot;, & quot alıcı olduğunu öngören adlandırın.
  3. komisyoncu alıcıya bir çek geceleme, eksi kendi ücretleri. [Kaynak: Phipps]

    Kasım 2009'da, Alaska Airlines getirdiği sivil elbiseli birkaç tür broker aleyhine karar Washington, DC, ABD Bölge Mahkemesi yargıcı. Hakim yetkisiz alımları meşru kilometre sahiplerinden mevcut koltuk soydular ve yol açtığını iddia makamının argümanı ile

    Page          [1] [2]