Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> varış yeri >> doğal sürücüler >> 

Oregon Manzaralı Sürüş: Hells Canyon Scenic You See birlikte olacak Byway

 
What Hells Canyon Scenic Byway

Oregon'un Hells Canyon Scenic Byway unutmak olmaz bir manzara sürücü

hızlı hızını bırakın ve korkuluklar. Interstate 84 görüşlerini laflar ve yavaş süreleri ve çılgın yerlere toprak hatlarını takip edin. Vadi yere dağın nehrin kenarından aşağı bu 218 millik yolculuk yolculuk. Bir sığır sürücüsü ile bir kanyon yolu paylaşın. Kar uçlu Wallowa Dağları rimmed yemyeşil vadilerden geçer.

çam kokusunu tadını çıkar. Sağlam bazalt kayalıklar ve otsu açık sırtlar panoramik manzarasının tadını çıkarın. Kuzey Amerika'nın en derin kanyonu aracılığıyla yuvarlanan seyrini başlar görkemli Snake River yanında durun. . Bir vagon tekerleği yıpranmış parça elinizi koyun bölgenin doğal ve kültürel tarihin akışını dikte var Hells Canyon Scenic Byway

arazi Extremes Arkeolojik Nitelikleri
. Nispeten ılık kışlar ve bol yaban hayatı 7.000 'den fazla yıl önce kanyona kişi katıldı. Pithouse & quot; kaya sanatı kış & quot kadar arkeolojik kanıtlar; köyler, Snake River koridorda bulunabilir. Pictographs ve Petroglifler Yerli Amerikalılar kendi kışlar geçirdim nehir boyunca dağılmış. Haritasında Hells Canyon Scenic Byway

Kültürel Nitelikleri
, kuzeydoğu Oregon uzak metropol aktivite kaldırıldı görünüyor. Ancak, sanat ve kültür kullanılabilirliği sürpriz olabilir.

Beethoven blues işe yaramaz eski zaman byway aralığı boyunca Müzikal olaylar. Plays, konserler ve oturma tarih yapımları Baker City tadını çıkarabilirsiniz.

Joseph küçük kasaba onun bronz dökümhaneler ve galeriler için ulusal bir ün kazanmıştır. La Grande bulunan Doğu Oregon Üniversitesi, Grande Ronde Senfoni Orkestrası'nın müzik dolu bir sezon da dahil olmak üzere tiyatro yapımları ve konserler sunmaktadır. Elgin Tarihi Elgin Opera Binası da konserler, film ve oyunlar için bir kalabalık zevktir.

Hells Canyone Scenic Byway

Yüzyıllar boyunca, Grande Ronde Vadisi kullanıldı Tarihsel Özellikleri mevsimsellikten Kızılderililer tarafından. Büyük ölçüde sulak Kapsadığı, güzel vadi oyunu çim ile gür ve canlı oldu. Elk sürüleri çevreleyen yüksek ülke summered ve hafif vadide kışı. Katır geyik, antilop pronghorn ve bighorn koyun tepeler ve çayır göz.

Bu bol sahne geldi Umatilla, Yakima, Shoshone, Cayuse ve Bannock ulusların, üyelerine nötr bir buluşma yeri zevk oldu Kaplıcalar, avı, atlarını otlatmak ve gıda bitkileri toplamak.

pitoresk Wallowa Vadisi Nez Perce Kızılderililerin sevgili ev oldu. 1877 kış, yerle

Page          [1] [2] [3]