Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> varış yeri >> Ulusal Parklar >> 

Joshua Tree National Park Ziyaretçi Information

 
Joshua Tree National Park makalesine Joshua Tree National Park Joshua Tree National Park Ziyaretçi Bilgi Yazılım Joshua Tree National Park

74485 Milli Park Drive

Twentynine Palms, CA 92277 Gözat
-3597

760-367-5500

www.nps.gov/jotr

Hatta Mojave Çölü'nün zorlu ikliminde, Joshua Tree National Park yaşayan dolu şeyler. Joshua kendisi kuru ortamda büyür ağaca ve parkın beş vahalar gibi Hardy bitkiler nispeten gür yeşillik toplamak. Yaban Hayatı da çakallar ve Bighorn koyun gibi doludur. Palm Springs, Kaliforniya arabayla bir saatlik mesafededir parkı, yürüyüşçüler, dağcılar, yaban hayatı izleyici ve peyzaj fotoğrafçılar çekiyor

Giriş ücretleri:. Yedi gün boyunca 10 $ /araç yedi gün veya 5 $ /birey

Ziyaretçi merkezleri: Cottonwood Visitor Center ve Oasis Visitor Center yıl boyunca açık olan

Konaklama:. Dokuz kamp yıl boyunca açık bulunmaktadır. Bazı rezervasyonlar (800-365-CAMP).
Ziyaret Joshua Tree National Park

Joshua ağacı, zambak ailesinin bir üyesi, aslında bir büyük boy avize olduğunu mevcuttur. & Quot; ağaçlar & quot; 1994 yılında milli park ilan edilmiştir Joshua Tree National Park, bir dağlık kapağı (bölge 1936 yılından beri ulusal anıt olmuştu). Ziyaretçiler grotesk ya da zarif ya olmaya parkın sembolü ve adaşı bulmaya devam ediyor.
© 2006

ilk izlenim üst ağırlık taşımaktadır
Yayınlar International, Ltd.. Her şişman şube sonunda ağır daggerlike yapraklarıdır. Erken ilkbaharda, ıslak bir kışın ardından, şube ipuçları gözle görülür ağır çiçek kümeleri ile sarkma. Bu çiçekler peyzaj fotoğrafçılar ve sanatçıların lejyonları kelebekler ve kuşlar her şeyi çekmek.

Joshua ağaçlar süper onların sert çöl ortamına adapte edilir. Yağış yaklaşık dört inç ortalama bu kurak ülkede yılda düşer; sıcaklıklar, yaz aylarında fazla 110 derece yükselmek ve iyi kışın sıfırın altında batırın. Kuvvetli rüzgarlar her mevsim yaygındır.

diğer çöl bitkileri gibi, Joshua ağaç nadir rain sırasında nemi iliklerine kadar ve kuraklığın uzun dönemlerde buharlaşma en aza indirerek bu kurak koşullara hayatta. Yılda bir kez, genellikle ağır bir bahar yağmur sonra, krem, sarı yaprakları ile bir enginar andıran bir, biraz tuhaf görünümlü eğer, muhteşem çiçeği ortaya gönderir. Diğer çiçekli bitkiler yıldızı, altın otsu süs bitkisi, Mojave aster, kızıl locoweed ve çöl ebegümeci yanan, bakla içeren bahar renk göz kamaştırıcı ekranda koyarak da canlanıyor.

Joshua ağaç, tabi

Page          [1] [2] [3] [4]