Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> varış yeri >> Kıyı ve göl tatil >> 

Bu konuda, herhangi bir fener veya - Michigan City Lighthouse

 
Michigan Şehir Lighthouse Michigan City Feneri Michigan City Feneri

Indiana durumunu Mansiyon ve çoğu kişi Michigan City Feneri düşünmek olası değildir makaleyi tarayın
. Illinois Prairie Devlet ve Ohio Buckeye Devleti arasında yer Hoosier Devlet, daha seviyesi düz mısır alanları ve kıyı seyir yardımcıları gerektiren derin su büyük yolları için daha üretken sığır saha partiler için bilinir.

Deniz Feneri Resim Galerisi

Ancak, Indiana Chicago hayati bölgesel ticaret merkezi ve Michigan batı kıyıları boyunca çeşitli açık su limanları arasında, Michigan Gölü'nün güney sınırında önemli bir 30 mil sahil var .

Geçerli Michigan City Feneri (orijinal ışık 1837'de inşa edilmişti) 1858 yılında büyüdü olduğunu Michigan Gölü üzerinde kum tepeleri ve ormanlık tepelerin bu kuzey Indiana kıyılarında olduğunu.

Michigan City Lighthouse Michigan City, orta ve kuzey Indiana üretilen mallar için aktif bir kargo limanında meşgul liman hizmet için tasarlanmıştır. Deniz feneri üç katlı bir kalecinin ikamet yükselir. Kule binaya çatıdan bir deniz feneri filiz karar verdi İngilizce kırsal bazı eksantrik yazlık şirin görünüm vererek, eğimli kırmızı çatı doğrudan çıkar.
Michigan City Feneri 1904 yılında görevden oldu

Her ne kadar Yerel deniz feneri meraklıları müze olarak siteyi korumuştur.

Bugün Michigan City Feneri yüzlerce kalabalık her yaz binlerce ziyaretçi ve zevk için popüler Indiana Dunes National Seashore, sadece birkaç mil doğusunda bulunabilir tepeleri, Midwest en büyük konumlar biri.

Michigan City Light kolayca erişilebilir ya yaklaşık 60 mil Güneydoğu'nun yaklaşık 30 mil bulunan Bend, Indiana, ya da Chicago, gelen Batı. Orijinal Fresnel lens feneri müze içinde yer alır, tatil gidilecek ve görülecek yerler hakkında daha fazla bilgi için, bkz
.

  • Amerika'nın Deniz Feneri
  • Aile Tatil
  • Manzaralı Sürüş
  • Yol Yapılacak> Ulusal Anıtlar
  • Milli Anıtlar
  • Ulusal Tarihi
  • Ünlü Simgesel