Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> varış yeri >> Kıyı ve göl tatil >> 

Aile Tatil: Ringling Estate, Sarasota Bay

 
Family Tatil: Ringling Estate Sarasota Bay Aile Tatil: Ringling Estate Sarasota Bay makalesine Aile Tatil tarayın
Ringling Estate, Sarasota Bay of

onun zamanında, Ringling Bros ve Barnum & amp; Bailey Circus dünya üzerindeki en büyük gösterisi oldu. 1919 yılında kurulan dünyanın en başarılı ve kalıcı sirk, olunca ve Barnum & amp (John Ringling önderliğinde) Ringling Bros.; Bailey sirk birleşti. John Ringling Avrupa turne sırasında eserlerini toplayan sanat için bir tutku vardı. 1924 yılında, o ve karısı, Mable, Sarasota Bay onların İtalyan Rönesans tarzı konağı inşa etmeye başladık. Ev John & quot; bina anlamına & quot, Ca d'Zan denirdi; Venedik lehçesinde.

konak sanat eseridir. Bina Ringlings eve ne zaman aydınlatılmış bir 60 metrelik kulesi ile örtülüdür. (Mahkeme denir) Onun oturma odası, iki-ve-bir buçuk katlı olduğunu. Etkileyici 8.000 metrekarelik mermer teras Sarasota Bay huşu uyandıran manzarası sunmaktadır. 1927 yılında, Ringlings (şimdi de Florida State Sanat Müzesi olarak da bilinir) Sanat John ve Mable Ringling Müzesi inşa etmeye başladık. Ringlings Florida insanlarla sevgi ve sanat koleksiyonunu paylaşmak istedim. Onların sanat hazineleri 10.000 'den fazla resim, heykel, çizim, baskı, fotoğraf ve dekoratif sanatlar bulunmaktadır.

müze Lucas Cranach Elder resimlerinin ve çizimler Peter Paul Rubens yanı sıra masterworks en büyük özel koleksiyonu tutar , Nicolas Poussin, Frans Hals ve Anthony Van Dyck. Sonuçta, Avrupalı ​​(700'den fazla Old Masters dahil) resim, antika, Asya sanatı, Amerikan resim ve çağdaş sanat galerileri 21 vardır. 1948 yılında emlak için yeni bir ek Sirk Müzesi oldu. Ziyaretçiler kostümleri, vagon, performans ekipmanları ve tarihinin iletmek diğer Hatıra sergiler sirk büyüsünü yeniden yaşayabilirsiniz. Konumlar arasında Ringling Bros ve Barnum & amp bir ölçekli modeli olduğu; Bailey Circus o 1919 den Ringling Estate
1938 için olduğu gibi, Sarasota Bay Bilgisi

​​Adres:. 5401 Bay Shore Rd, Sarasota, FL

Telefon: 941 /359-5700
< Çalışma p> Saat: 10:00-5:30, günlük

Kabul: 15 $ yetişkin; $ 5 çocuk bakın, aile tatil yerler hakkında daha fazla bilgi için
:

  • Aile Tatil: Kuzey Amerika üzerinde destinasyonlarda aile tatil yüzlerce öğrenin
  • Orlando Şehir Rehberi. Nerede öğrenin Eğer Orlando ziyaret ettiğinizde kalmak, ne yapacağını ve nerede yenir
  • Florida State Kılavuzu.:. Mobil Seyahat Rehberi oranlı otel ve restoranlarda Florida, yanı sıra diğer

    Page          [1] [2]