Bilgi Keşfi
Knowledge Discovery >> Bilgi Keşfi >> macera >> varış yeri >> macera seyahat >> 

Sen
Never Forget edeceğiz Yeme
5 Adventures Never Forget edeceğiz Yeme Yeme Youll Asla Forget

 
5 Adventures 5 Maceraları

Diyelim ki bir hamburger yemek diyelim. Bu konuda çok olağandışı bir şey, değil mi? Şimdi yiyorsanız hayal olduğunu zifiri karanlıkta aynı hamburger ve temelde etin tadı değişmiş bir garip meyve bağcıklı oluyor - yani kadar başlıyoruz, böylece bu hamburger gerçekten olup olmadığını merak hamburger hiç. Size sürünme misiniz? Tabloda-in-the-karanlık burger geri kalanını tamamlamak için en kalkmamak misiniz, yoksa çığlık odadan aday olacağını?

görüyor musunuz? Gıda tüketimi aslında doğru şartlar göz önüne alındığında, oldukça adrenalin pompalama olabilir. Bir mağarada, sualtı içinde, bir dönme dolap üzerinde ya da (evet, bu noktalar restoranlar bulabilirsiniz) buzdan yapılmış bir binada: heyecan çarklarını bir yolu garip bir yerde yemek etmektir. Aslında, bir simüle 7,8 büyüklüğünde deprem kuvveti yaşayabilirsiniz bile atılmış bulunmaktadır!

yemek macera oluşturmak için başka bir yol çoğu insan don biliyorum normalde yemem şey yemek ve 't normal yemek ya (hatta yenilebilir düşünün). Tuhaf-sen yerel yemekleri Texas çıngıraklı yılan etinden Tayvan'da domuz kanı pasta, tüm dünyada yerlerde bulunabilir. Bunu denedim kadar knock etmeyin
5: Sadece söyleyerek hatırlıyorum! Karanlık
Eat

Hiç ev veya apartman dışarı gitti iktidarı var? Muhtemelen mumlar ve el fenerleri oda biraz aydınlatmak zorunda, ama göreli karanlık hala en temel görevleri yapar - yeme, banyo, yemek pişirme - biraz daha zor. Bu yüzden tamamen karanlıkta akşam yemeği için ne kadar rahatsız edici düşünün. Ve şimdi o zifiri karanlık yemek odalarında müşterilerine hizmet yeni restoranlar bir dizeye gibi sayesinde tam olarak ne öğrenebilirsiniz.
Tahmin edebileceğiniz gibi

​​bir sönük restoranda deneyim birinden çok farklı ışıklar. İlk olarak, müşterileri (örneğin, kemikler ile hiçbir bezelye, spagetti, ya da et) karanlık dostu gıdalar menüden sipariş bir ışıklı giriş salonunda girmek. Sonra onlar ışık tamamen yoksun bir odada kendi masalarında neden konum; Hatta parlayan saatler veya cep telefonları izin verilmez. Tipik olarak, alışık görme parası olmadan yerleri gezinmek için kör ya da görme engelli garsonlar ve garsonluk, bir personel, kendi çatal ve kaşık üzerine sürüsü için mücadele patronları için gıda hizmet vermektedir. Karanlıkta yemek lojistik bir meydan okuma olabilir, gerçek ödül gıda kendisi lezzet. Yararsız gözleri işler bir ortamda, tat ve koku duyuları unutulmaz bir yemek macera sunan artan edilir.

Ses eğlence

Page          [1] [2] [3] [4]